YASNO

YASNO (ТОВ «Донецькі енергетичні послуги») – постачальник електроенергії, рішень з енергоефективності та для електромобілів, що надає послуги для 3,5 мільйонів українських сімей та юридичних клієнтів у Києві, Дніпропетровській та Донецькій областях.

Постачальник YASNO:

- формує рахунки на підставі обсягів споживання, наданих операторами системи розподілу;

-  постачає електроенергію та забезпечує розрахунки;

- консультує щодо споживання електроенергії та енергоефективності;·

- пропонує сервіси та продукти для підвищення енергоефективності;·

- надає інші додаткові послуги для комфортного енергоспоживання. 

Сайт YASNO: https://yasno.com.ua/ 

Телефони контакт-центру: (095) 652 60 00, (067) 652 60 00, (0629) 52 60 00.

Сторінка у  Facebook: https://www.facebook.com/yasno.dn/  

Електронна адреса: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Адреса енергоофісу в Дружківці: вул. Соборна, 15а.

Звертатися до енергоофісу слід, якщо необхідне оформлення паперових документів.  

Питання, які найчастіше потребують консультування у фахівця енергоофісу YASNO, це:
- переоформлення договору на постачання електроенергії при зміні власника;·

- укладання/розірвання договору на постачання електроенергії;·

- укладання договору для виробників електроенергії за «зеленим» тарифом;·

- відновлення електропостачання після відключення;·    

- замовлення продуктів та послуг з енергоефективності – наборів з двозонним лічильником Розумний Watt, проєктів зі встановлення дахових сонячних панелей «під ключ». 

Передавати показання лічильника, відстежувати нарахування та сплачувати рахунки без комісії можна за допомогою Особистого кабінету. Особистий кабінет YASNO: https://my.dn.yasno.com.ua/   

Прес-служба YASNOу Донецькій області (050) 520 93 23 Карантин в Україні: чому варто зареєструватися в Особистому кабінеті YASNO?

Маріуполь, 19 березня 2020

Постачальник електроенергії та енергоефективних рішень YASNO піклується про здоров’я своїх клієнтів, тому перевів усі енергоофіси на дистанційне обслуговування на період карантину. Передавати показання лічильника, відстежувати нарахування та сплачувати рахунки без комісії компанія радить за допомогою Особистого кабінету.

Якщо ви з тих клієнтів, хто ще не зареєстрований в Особистому  кабінеті, зробити це можна за кілька хвилин:

  • вкажіть П.І.Б. власника житла, логін, e-mail, оберіть центр обслуговування клієнтів, а також зазначте номер особового рахунка;
  • щоб прискорити процедуру реєстрації, можна вказати суму останньої оплати та EIC-код;
  • вкажіть контактний телефон та пароль.

Якщо у клієнта вже є власний акаунт, важливо перевірити та актуалізувати персональну інформацію та дані особових рахунків у відповідних розділах Особового кабінету. Це слід зробити, аби уникнути помилок у нарахуваннях. Знайшовши невідповідність, подайте запит онлайн: у правому нижньому куті є значок «Задати нове питання». Вкажіть причину звернення та коректні дані. Одразу після перевірки вам буде наданий звіт про виконання.

Через Особистий кабінет можна сплачувати за електроенергію одразу по декількох особових рахунках. Це особливо актуально під час карантину. Можна допомагати передавати показання онлайн чи сплачувати за світло за родичів літнього віку, щоб їм не довелося відвідувати відділення банку чи пошти. Щоб підключити додатковий особовий рахунок, необхідно:

  • увійти до Особистого кабінету та обрати меню «Робота з особовими рахунками» у правому верхньому куті;
  • натиснути «Додати особовий рахунок», обрати район, ввести номер особового рахунку та суму останнього платежу;
  • підтвердити вибір, натиснувши «Додати особовий рахунок».

«Постачальник YASNO закликає споживачів максимально перейти на дистанційний режим та допомогти людям похилого віку вирішувати комунальні питання через інтернет. Саме вони входять до групи ризику та найчастіше відвідують енергоофіси, які на сьогодні закрили свої двері для клієнтів й перейшли на віддалене обслуговування. За необхідності отримати консультацію можна за телефонами (095/067) 65 26 000, (0629) 52 60 00», –  розповів директор YASNO в Донецькій області Олександр Северін.

 Довідка:

YASNO – постачальник електроенергії, рішень з енергоефективності та для електромобілів, що надає послуги для 3,5 мільйонів українських сімей та юридичних клієнтів у Києві, Дніпропетровській та Донецькій областях. YASNO прагне забезпечити клієнтам сервіс європейського рівня, запроваджує онлайн-сервіси для обслуговування клієнтів. Для зменшення витрат клієнтів на енергію постачальник пропонує енергоефективні набори, розумне освітлення, сонячні дахи, системи зберігання енергії, послуги енергоаудиту, енергосервісу та енергоменеджменту. Електроавтомобілісти можуть замовити в YASNO зарядні станції для встановлення вдома або в офісі та отримувати додатковий дохід.