У Дружківці обрали найкращий двір

1 серпня 2017 року стартував традиційний конкурс «Кращий двір», який щорічно проводиться Дружківською міською радою. Метою даного конкурсу є всебічна підтримка ініціатив городян та залучення мешканців до робіт з благоустрою й естетичного оформлення прилеглої території будинків міста.У нинішньому році серед поданих заявок для участі в конкурсі було відібрано6 будинків.

Головними критеріями оцінки були впорядкованість будинку та двору, оригінальність створюваної ідеї, активність мешканців у наведенні порядку і підтримці санітарної чистоти.

Тож найбільш діяльні та ініціативні мешканці, які дбають за добробут власного житла, спільно планували газони та створювали неповторні квітники, розчищали територію і розбивали клумби, фарбували та облагороджували майданчики та лавочки, облаштовували під'їзди, висаджували декоративні кущі та проводили роботи з фарбування й встановлення елементів декору.

У День міста 09 вересня 2017 року в урочистій обстановці відбулося оголошення результатів конкурсу.І місце розділили два доглянуті та надзвичайно затишні двори по вул. Петліна, 7 та Енгельса, 12. Від міської ради  переможці отримають приз - дитячий ігровий майданчик. «Срібним» призерам теж облаштують дитячий майданчик, тільки трохи менший.

Даний  конкурс проводиться  у Дружківці  вже третій рік поспіль. І раз від разу участь у ньому беруть все більша кількість городян, які відчули себе повноправними господарями житла та об'єдналися, щоб зробити зони відпочинку у дворах  краще і затишніше. У таких дворах з особливим трепетом ставляться до чистоти та порядку,адже наводили його своїми руками для себе і своїх дітей.

«Мешканці Дружківки не повинні бути пасивними та байдужими до долі власного будинку і двору. Адже тільки спільними зусиллями міської влади та самих мешканців можна домогтися істотних результатів і зробити місто красивим і комфортним для життя», - зазначив міський голова Валерій Гнатенко.

Тож виконавчий комітет Дружківської міської ради ще раз висловлює подяку всім, хто

доклав зусиль, щоб зробити місто кращим. Сподіваємося, що зовсім скоро ми побачимо ще більше красивих і доглянутих міських багатоповерхівок, квітучих і упорядкованих дворів і під'їздів. Дякуємо вам за ваш внесок у благоустрій рідної Дружківки!