«Я –ГРОМАДА»

14 жовтня у Дружківці пройде інформаційна кампанія  «Я –ГРОМАДА». Її мета - підвищення рівня обізнаності жителів регіону щодо позитивних змін та результатів проведення реформи децентралізації. Заходи кампанії проводитимуться у  13-ти цільових громадах: Бахмутська, Слов’янська, Краматорська, Дружківська, Маріупольська, Вугледарська, Великоновоселківська - у Донецькій області та Біловодська, Краснорєченська, Марківська, Попаснянська, Новоайдарівська, Чмирівська,Кремінська - у Луганській.

Умежах інформаційної кампанії є спроба об’єднати на регіональному рівні зусилля всіх зацікавлених сторін — місцевої влади, громадських організацій, бізнесу, медіа та, насамперед, активних громадян - представників місцевих громад - задля роз’яснення людям суті реформи децентралізації, представити кращі практики й досвід Донеччини й Луганщини та інших регіонів України, сформувати усвідомлене й поінформоване позитивне ставлення до об’єднання громад.

З цією метою в рамках інформаційної кампанії «Я-ГРОМАДА!» заплановано низку інформаційно-просвітницьких заходів, а саме: виробництво та розповсюдження відеоматеріалів про успіхи децентралізації у вищезазначених областях, виробництво друкованих інформаційних матеріалів, проведення інформаційних зустрічей з населенням в форматі роад-шоу (брендований автобус з командою експертів та інформаційними матеріалами вирушить із Києва для проведення зустрічей у 13 цільових громадах), проведення прес-заходів за участю регіональних ЗМІ, а також он-лайн кампанія для широкого загалу.