Шановні працівники і ветерани машинобудівної галузі міста Дружківки!

Прийміть щирі вітання з нагоди професійного свята!

Підприємства машинобудівного комплексу завжди були основою економічного розвитку Дружківки. Вся новітня історія містанерозривно пов'язана з трудовими подвигами машинобудівників.

Практично в кожній дружківській родині є люди, життя яких пов'язано з машинобудуванням, які самовіддано працювали в роки Другої світової війни, створювали потужний виробничий потенціал у повоєнний час і сьогодні, зберігаючи та примножуючи славетні трудові традиції, розвивають нові напрями галузі, впроваджуючи інноваційні технології та передові розробки. Їх професіоналізм, відповідальність, прагнення йти в ногу з часом прославили машинобудування рідного міста. Продукція дружківських підприємств високо цінується як у нашій країні, так і за кордоном.

Шановні трудівники машинобудування! У цей святковий день прийміть щиру вдячність за сумлінну працю, наполегливість, відданість обраній справі та вірність найкращим традиціям. Впевнений, що високий професіоналізм, творча енергія та віра в успіх і надалі супроводжуватимуть вас у щоденній праці. Особливі слова вдячності – ветеранам, які дбайливо передають свої знання і безцінний досвід молодому поколінню, заохочуючи у молоді тягу до інженерних винаходів. Бажаю вам міцного здоров'я, благополуччя, надії та оптимізму. Нехай це свято принесе всім дружківчанам, і насамперед – вам, шановні машинобудівники, гарний настрій, мир і щастя.

Міський голова                                                                                                          В.С. Гнатенко