День захисника України: свято, яке об’єднує

14 жовтня 2017 року наша країна відзначатиме День захисника України та День українського козацтва. Також ця знаменна дата збігається з релігійним святом - Покрови Пресвятої Богородиці. Примітно, що свято Покрови Пресвятої Богородиці має й іншу назву - Козацька Покрова, що свідчить про шанобливе ставлення українських воїнів до релігійних дат. Козаки вірили, що свята Покрова Пресвятої Богородиці охороняє їх, а Богоматір вважали своєю заступницею і покровителькою. Історично в цей день було прийнято згадувати і віддавати належне козацькій доблесті. Саме 14 жовтня на Січі обирали нового отамана і влаштовували свято козацької мужності та відваги.

У нинішній, досить складний час вшанування мужності й героїзму захисників незалежності, суверенітету і територіальної цілісності України є потужною об’єднуючою складовою підтримки і наростання патріотичних настроїв громадян нашої держави. 14 жовтня 2017 року запрошуємо всіх бажаючих вшановувати військові традиції та героїчні подвиги народу та  українських військових. Святковий захід пройде в актовій залі Дружківської міської ради(4 поверх) о 10:00.

Протягом тижня з нагоди свят у міських закладах культури  проходитимуть різноманітні заходи: виставки, книжкові вернісажі,  прем’єри книг, літературно-музичні свята, екскурси в історію, розважальні ігри, майстер-класи та години патріотичного виховання. У закладах освіти з нагоди свят відбудуться загальношкільні тематичні лінійки, єдині виховні години, уроки мужності, а також конкурси малюнків, зустрічі з військовослужбовцями, козацькі розваги та конкурси.