У Дружківці пройшов завершальний акорд «Степового блюзу»

Осінь. Художники. Блюз. Що може бути прекрасніше в осінню пору? У жовтні у «Донецькому обласному художньому музеї» в рамках культурно-мистецької акції «Степовий блюз» розпочався третій музейний пленер 2017 року, на який зібралися художники з різних регіонів України.

Під час акції музей презентував найкращі художні роботи вихованців художнього гуртка за 2017 рік – наївно-яскраві та веселі дитячі творіння. До проведення акції залучилася група художників із Німеччини. Таким чином до «Степового блюзу» приєднався ще один арт-проект «Дифузії», який придумав і реалізував німецький художник Алан Мейер, прагнучи додати у повсякденність Донеччини творчості та життя, а також показати європейську культуру. Об’єднавшись ці два арт-проектиподарувалиДонеччині  справжнє свято мистецтва з неймовірно красивою назвою - «Дифузія степового блюзу».

10 жовтня 2017 року у Дружківці пролунав у прямому й переносному значеннях завершальний акорд «Степового блюзу». Культурно-мистецька акція проходила біля будинку культури «Етюд», де був представлений вернісаж пленерних робіт ізвучала джазова музика.Очільники цих проектів -Алан Меєр та Наталія Іванченко підбили підсумки проробленої роботи.Підсумкова виставка творів об'єднаного українсько-німецького творчого гурту «Дифузії» та «Степовий блюз» викликала неабиякий інтерес у дорослих і підлітків, а активність зарубіжних і вітчизняних мистців різновікових категорій вразила по-справжньому.