Делегація Міністерства Закордонних Справ Норвегії відвідала Дружківку

Вже рік минув з того часу, як вулиці Дружківки засяяли яскравими вогнями ліхтарів і місто стало найсвітлішим в області. 11 жовтня 2017 року делегація Міністерства Закордонних Справ Норвегії відвідала Дружківку в рамках  проекту «Капітальний ремонт мереж зовнішнього освітлення у м. Дружківка з використанням енергозберігаючих технологій» з робочим візитом.

Нагадаємо, що у листопаді 2015 року між Дружківською міською радою та Північною корпорацією НЕФКО було підписано угоду по грантовій підтримці заходів підвищення енергоефективності в місті. Об'єктом впровадження проекту з енергозбереження був обраний "Капітальний ремонт мереж зовнішнього освітлення з використанням енергозберігаючих технологій вулиць Дружківки", в рамках якого в Дружківці був виконаний капітальний ремонт освітлення 46 вулиць. Були замінені сталевий неізольований дріт на СІД та аварійні залізобетонні опори, а також старі енергоємкі світильники на нові енергозберігаючі з натрієвими лампами. Шафи управління з приладами  обліку електричної енергії були замінені на диференційні нового зразку та встановлено автоматичну систему управління зовнішнім освітленням і диспетчерський пункт на базі підприємства комунального підприємства «Міськсвітло», відкриття якого відбулося 12 жовтня 2016 року.

Міський голова Валерій Гнатенко разом із представниками проїхались містом, оглянули освітлені вулиці, обговорили подальші етапи співробітництва в реалізації проектів, відвідали диспетчерський пункт на базі підприємства «Міськсвітло». В ході зустрічі міський голова розповів, що робота з проектами продовжується, на даний момент йдуть тендерні процедури за правилами грантодавців за проектом «Енергозберігаючий проект у двох навчальних закладах м. Дружківка».Від Дружківки у делегації залишилися приємні враження. Маємо сподівання на подальшу плідну співпрацю.