Шановні дружківчани! Прийміть найщиріші вітання із Днем захисника України та Днем українського козацтва!

У цей урочистий день ми вшановуємо всіх, хто причетний до цього високого звання, звання єдиного для всіх: від вкритих сивиною і увінчаних нагородами фронтовиків, до молоді, яка лише нещодавно одягла військову форму. Всі ті, хто носить почесне звання захисника України уособлюють всі етапи розвитку нашого славетного війська: від козацтва, яке захоплювало увесь світ, від тих,  хто вів смертельний двобій із фашизмом, брав участь у так званих локальних воєнних конфліктах, миротворчій діяльності та несе сьогодні нелегку військову службу.

За традицією цього ж дня 14 жовтня  українці святкують день Покрови Пресвятої Богородиці. Ці свята стали невід’ємною складовою духовного розвитку та становлення нашої держави! Пресвята Богородиця у всі часи визнавалась заступницею та покровителькою народу України, а козацтво -  однією з найяскравіших сторінок нашої історії і сьогодення. Саме на прикладах козацької мужності та звитяг виховується самоповага українців, наша самооцінка та свідомість того, що ми є великий та могутній народ.

Прийміть найщиріші вітання з нагоди свят з побажанням міцного здоров’я, успіхів і процвітання. Нехай віра у відродження нашої держави, її славного поступу до кращих часів завжди живе в душах і  серцях ваших.  Бажаю кожному з вас миру, добра, злагоди в сім'ях та довгоочікуваного миру.

 

   Міський голова                                                                                                В.С. Гнатенко