Вітання міського голови Валерія Гнатенка з днем української писемності та мови

  Шановні мешканці Дружківки! Щиро вітаю Вас з Днем української писемності та мови, святом, яке своєю глибинною духовною суттю звеличує нашу націю!  

Мова є найбільшим скарбом для кожного народу, ознакою зрілості громадського суспільства та гідного майбутнього прийдешніх поколінь. 

Українська мова увібрала в себе найкращі, найвеличніші здобутки нашої нації та визнана однією із найкрасивіших і мелодійніших мов світу. Ми маємо потужний масив писемності, історії та культури, яка нараховує багато тисячоліть, бо звеличували її  у своїх творах сини і доньки України - Тарас Шевченко, Григорій Сковорода, Іван Котляревський, Леся Українка та багато інших видатних українських письменників. Зберігати і розвивати рідну мову  означає будувати незалежну, справді вільну країну, виховувати гідних представників свого народу і пишатися своєю Батьківщиною.

   Народна мудрість стверджує: скільки знаєш мов, стільки разів ти людина. Але я впевнений, що саме без рідної мови жодна людина не здатна повноцінно почувати себе частиною власного народу, його історії та культури. Тож нехай рідне слово буде для всіх нас духовним джерелом життя та оберегом. Наш народ – єдиний, а  наша мова є великою основою для єдності всієї держави і духовною гарантією її майбутнього.