Делегація Євросоюзу з візитом у міському Центрі надання адміністративних послуг

09 листопада 2017 року представники делегації Євросоюзу Майкл Чемберлен та Фредерик Тассин, а також представники програми ООН, Женева Сара Белл та програми ООН Україна Сандра Ковало, Євген Зеленко та Юлія Самусь відвідали Дружківку як одне з успішніших міст України в питаннях організації надання адміністративних послуг.

Заступник міського голови Олег Поляков зустрічав почесних гостей біля міського Центру надання адміністративних послуг, в якому ПРООН за фінансової підтримки Європейського Союзу здійснила проект по оснащенню для його повноцінного функціонування.

Начальник відділу надання адміністративних послуг виконавчого комітету Дружківської міської ради Ганна Іваницька провела гостей  Центром та ознайомила з напрямками роботи. Вона розповіла про цілі і завдання, які ставляться міською радою перед адміністраторами та працівниками центру щодо поліпшення якості надання послуг населенню, мешканцям міста Дружківки. Гості високо оцінили інноваційний підхід в організації надання адміністративних послуг дружківчанам за принципом «єдиного вікна».

У ході зустрічі заступник міського голови Олег Поляков розповів високопосадовцям про вже набуті досягнення та перспективи розвитку. Він зазначив, що забезпечення надання населенню якісних адміністративних послуг та наближення цих послуг до людей є важливим питанням, тому надання всебічної підтримки, розвиток і покращення роботи Центру є нині пріоритетним завданням місцевої влади. Також заступник міського голови висловив подяку іноземним гостям за фінансову підтримку. Гості цікавився нововведеннями, які застосовуються в роботі центру, кадровим та матеріально-технічним забезпеченням, кількістю відвідувачів та якістю надання послуг. Особливе враження на експертів справили принципи дружківського Центру надання адміністративних послуг щодо повної орієнтації на клієнта, забезпечення максимальної кількості послуг за однією адресою та універсальності щодо прийому документів кожним адміністратором для отримання будь-якої послуги.

Побаченим представники міжнародної організації були приємно вражені, побажали спеціалістам Центру плідної та продуктивної праці, спрямованої на задоволення адміністративних послуг громади.

IMG 8836 IMG 8842 IMG 8846 IMG 8876 IMG 8898IMG 8879