Дружківські спортсмени вибороли 23 медалі під час змагань у Харкові

Листопад цього року був насичений спортивними подіями. У місті Харків проходили Командний чемпіонат України з тхеквондо серед юніорів та дорослих, Кубок України з тхеквондо серед дорослих, а також Відкритий чемпіонат України серед дитячих та юнацьких спортивних шкіл, спеціалізованих дитячо-юнацьких спортивних шкіл олімпійського резерву та клубів з тхеквондо.

Вже традиційно успішно виступили дружківські спортсмени, виборовши на змаганнях 23 медалі - 4 золотих, 5 срібних та 14 бронзових.

"Золотом" актив дружківської команди у Відкритому чемпіонаті України з тхеквондо поповнила Юлія Червоницька у ваговій категорії 52 кг. Серед молодших юнаків чемпіонкою стала Катерина Пушкіна. Володарем "срібла" серед юнаків став Владислав Зайцев, бронзовим призером у двох категоріях 48 кг та 68 кг -  Єгор Осіпов. Також бронзу отримали Поліна Тарапата, Марк Двібородчин, Микита Пятак, Олександр Носуля, Моніка Усенко та Анастасія Єремєєва.

У Командному чемпіонаті України з тхеквондо перемогу святкував Марк Волино у категорії 55 кг. Срібними призерами стали Марк Двібородчин, Микита Пятак, Артем Тесленко та Юлія Червоницька. Третю сходинку змагань посіли Єгор Осіпов, Богдан Рябенко, Владислав Буневич, Дмитро Отрішко, Єгор Перець та Поліна Тарапата.  Переможцем Кубку України з тхеквондо (ВТФ) серед дорослих став дружківчанин Михайло Шелест.

З 10 по 11 листопада у місті Костянтинівка також проходив Чемпіонат Донецької області з легкої атлетики «Шоколадна казка» серед юнаків та дівчат 2005-2007 р.н. Дружківчани Артем Левченко,  Вікторія Бутусова, Владислав Єрмаков,  Єва Русінова посіли призові місця та гідно представили місто на чемпіонаті.

Дружківська міська рада вітає дружківських спортсменів та їх тренерів з успішними виступами на змаганнях і бажає нових яскравих перемог.