У Дружківці пройшов І етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України

Невід’ємною складовою роботи з обдарованою молоддю є пошук та підтримка талановитих дітей. Саме участь у Малій академії наук є тим стартовим майданчиком, який дає школярам перший досвід наукової діяльності, пошуку креативних рішень і презентації власних досягнень.Участь у наукових змаганнях робить нашу молодь відкритою до нових знань, грамотною, компетентною, творчою, дає поштовх до самовдосконалення та майбутньої успішної професійної діяльності.

09 січня 2018 року у Дружківці відбувся І (міський) етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України. На І етап конкурсу-захисту було представлено 25 наукових робіт юних дослідників із міських закладів загальної середньої та позашкільної освіти у відділеннях: «Літературознавство, фольклористика та мистецтвознавство», «Мовознавство», «Філософія та суспільствознавство», «Історія», «Наука про Землю», «Математика», «Фізика і астрономія», «Хімія та біологія».

Переможцями міського етапу конкурсу стали: Лоліта Світоносова,  Владислава Іваненко, та Владислав Доценко (гімназія «Інтелект»), Ганна Гавриліна (ЗШ №6), Анастасія Агапіна (ЗШ №17), Наталя Шевандо (ЗШ №1). Журі міського конкурсу-захисту, до складу якого входили голови міських методичних об’єднань, досвідчені вчителі та представники методичного кабінету відзначили актуальність й науковість учнівських робіт, а також належний рівень розкриття тем дослідження.

Дружківська міська рада та її виконавчий комітет бажає всім переможцям успіхів у ІІ (обласному) етапі конкурсу, який відбудеться у лютому 2018 року.

гімназія МАН  гімназія відкриття МАНгімназія МАН 2