Виконавчий комітет Дружківської міської ради інформує

з 09 січня до 09 лютого 2018 року проходять громадські слухання щодо врахування громадських інтересів до проекту містобудівної документації на місцевому рівні: Генеральний план м. Дружківка.

Ознайомитися із містобудівною документацією «Генеральний план м. Дружківка»можна на офіційному веб-сайті Дружківської міської ради у розділі «Поточна діяльність», підрозділ «Громадські слухання обговорення».

Демонстраційний  матеріал  містобудівної документації розміщено  у приміщенні виконкому Дружківської міської ради (вул. Соборна, 16, 3-й поверх біля каб.312)

Відповідно до Порядку проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації на місцевому рівні, затвердженого Постановою КМУ № 555 від 25.05.2011 року, зауваження та пропозиції приймаються від фізичних та юридичних осіб на електронну адресу: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.; Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її., або у письмовому вигляді на адресу виконавчого комітету Дружківської міської ради: 84205, Донецька обл., м. Дружківка, вул. Соборна, 16.