Дружківчани висловлюють вдячність за допомогу у ліквідації пожежі працівникам МНС м. Дружківка

Напевно, не існує більш відповідальної та важливої професії, ніж професія рятувальника! Нею оволодівають люди з великою силою волі, які незважаючи ні на що, готові захистити найбільшу цінність нашої держави –її громадян.Ці хлопці щомиті готові вступити у двобій із небезпекою, аби врятувати, допомогти чи запобігти! Їх робота важка, але вдячність людей, яким вони допомогли того варта.

Так на адресу міського голови Валерія Гнатенка надійшло колективне звернення від мешканців багатоквартирного будинку, розташованого по вул. Козацька, 56 зі словами подяки працівникам особового складу 3-го караулу 45-ої Державної пожежно-рятувальної частини Головного управління ДСНС України у Донецькій області за високопрофесійну й оперативну роботу при ліквідації пожежі, яка сталася 12 грудня 2017 року в їх будинку. В тексті письма дружківчани виражають велику вдячність дружківським хлопцям, які своїми вправними та вчасними діями показали, що вони є сміливими й доблесними представниками своєї професії. Робота співробітників МНС завжди пов'язана з ризиком для життя. І, незважаючи на те, що справлятися з бідою - їх повсякденна діяльність, отримувати такі листи завжди приємно. Адже врятовані життя і слова подяки від людей - це і є найголовніша оцінка їхньої нелегкої праці.

Дружківська міська рада та її виконавчий комітет приєднується до теплих слів, виражає вдячність дружківським рятувальникам за плідну й самовіддану працю, високий професіоналізм, старанне виконання службовихобов’язків, вагомийвнесоку справу боротьби з вогняною стихією, захисту життя і здоров’ялюдей, майна від пожеж.Ви справжні професіонали! Ми вами пишаємося!