Вітаємо з перемогою!

Крістіна Горінова, учениця художнього відділення Дружківської школи мистецтв, впевнено заявила про себе на міжнародному рівні та здобула першу премію у конкурсі «Кращі з кращих».

8 березня 2026 року у Києві зібралися найсильніші представники мистецької спільноти. Серед численних талановитих учасників саме її робота привернула найбільшу увагу та отримала найвищу оцінку журі.

Висловлюємо щиру вдячність викладачці Банман Ганні Олександрівні за професіоналізм, підтримку та вагомий внесок у розвиток молодої художниці.

Пишаємось досягненням та бажаємо нових творчих звершень і перемог.

photo_2026-03-27_08-25-21.jpg

photo_2026-03-27_08-25-21 (2).jpg

photo_2026-03-27_08-25-22.jpg