Вітаємо здобувачів освіти гімназії №17 з успішним виступом у Всеукраїнському конкурсі екологічних проєктів «Екопогляд»
Вітаємо здобувачів освіти гімназії №17 з успішним виступом у Всеукраїнському конкурсі екологічних проєктів «Екопогляд», який організував Національний центр «Мала академія наук України».
Ігор Комеристий став переможцем конкурсу, а Тимофій Лисенко отримав сертифікат учасника фіналу. Це вагомі досягнення, які є результатом наполегливої праці, зацікавленості наукою та прагнення робити світ кращим.
Щира подяка педагогу Ірині Годун за підтримку, професіоналізм і допомогу у підготовці учнів.
Екологія сьогодні набуває особливого значення, адже саме від нашого ставлення до природи залежить майбутнє наступних поколінь. Участь молоді в екологічних дослідженнях і проєктах є важливим внеском у розвиток свідомого суспільства та збереження довкілля.
Бажаємо нових ідей, цікавих досліджень, невичерпного натхнення та подальших перемог. Нехай цей досвід стане впевненим кроком до великих наукових звершень.


