Вітаємо здобувачів освіти гімназії №17 з успішним виступом у Всеукраїнському конкурсі екологічних проєктів «Екопогляд»

Вітаємо здобувачів освіти гімназії №17 з успішним виступом у Всеукраїнському конкурсі екологічних проєктів «Екопогляд», який організував Національний центр «Мала академія наук України».

Ігор Комеристий став переможцем конкурсу, а Тимофій Лисенко отримав сертифікат учасника фіналу. Це вагомі досягнення, які є результатом наполегливої праці, зацікавленості наукою та прагнення робити світ кращим.

Щира подяка педагогу Ірині Годун за підтримку, професіоналізм і допомогу у підготовці учнів.

Екологія сьогодні набуває особливого значення, адже саме від нашого ставлення до природи залежить майбутнє наступних поколінь. Участь молоді в екологічних дослідженнях і проєктах є важливим внеском у розвиток свідомого суспільства та збереження довкілля.

Бажаємо нових ідей, цікавих досліджень, невичерпного натхнення та подальших перемог. Нехай цей досвід стане впевненим кроком до великих наукових звершень.

photo_2026-05-09_08-04-24.jpg

photo_2026-05-09_08-04-24 (2).jpg