Запрошуємо взяти участь у заходах, присвячених відзначенню Дня пам’яті та примирення та 73-й річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні

Календар невблаганно нагадує, що ось уже 73-й рік ми живемо пам'яттю про Другу світову війну. У довічному боргу наше покоління перед ветеранами війни, які, пройшовши через горнило битв, дожили до світлого Дня Перемоги. Їхні груди вкриті медалями, а на скронях - сивина.

Цикл заходів патріотичного спрямування, присвячений великому Дню перемоги розпочався у Дружківці. У навчальних закладах та закладах культури з початку травня вже почали проходити святкові концерти та літературно-музичні вечори, уроки пам'яті та покази тематичних фільмів, творчі конкурси та літературно-музичні свята, вечори слави, виховні години та години спілкування, присвячені перемозі над нацизмом у Другій світовій війні. У рамках святкування річниці Дня перемоги проходить цикл спортивних заходів та змагань серед учнівської та студентської молоді.

У бібліотеках міста проходять виставки«Лише сильним дано право на безсмертя», «Минуть роки, та подвиг житиме віки», «Вогні священні Перемоги над нами квітнуть що весні», «Велика Вітчизняна війна: події, факти, спогади», «Цей день в історії селища», «Тих днів із пам’яті не стерти», «Щоб ніколи світанки не здригалися від слова війна», «Сторінками Другої світової», «Вшануй хвилиною мовчання, Вкраїно, тих, хто полягли», «Людська пам'ять стукає в наші серця».Оформлені тематичні музейні експозиції.

Протягом тижня, напередодні свята, проходитимуть зустрічі керівництва міста з учасниками бойових дій Другої світової війни, представниками громадських організацій, ветеранами війни та праці.

Виконавчий комітет Дружківської міської ради запрошує відвідати наступні заходи:

-          05 травня о 12.00 на площі Молодіжній відбудеться велопробіг, присвячений Дню перемоги над нацизмом у Другій світовій війні;

-          07 травня о 11.00 у будинку культури «Етюд» відбудеться святковий концерт;

-       09 травня о 08.45 біля міського військового комісаріату проходитиме урочисте відкриття пам'ятного знаку дружківчанам, що загинули за незалежність України та у Другій світовій війні;

-         09 травня о 9.00 - урочиста святкова хода та мітинг-реквієм біля «Вічного вогню» із покладанням квітів до пам’ятного знаку.