Заходи з утримання житлового фонду Дружківки за 2018 рік

У Дружківці працюють 5 комунальних підприємств, які задовольняють потребимешканців міста в наданні житлово-комунальних послуг. Одним з них є підприємство «Комсервіс», яке є основним управителем багатоквартирних житлових будинків міста. 02 липня під час апаратної наради директор комунального підприємства розповіла про заходиз утримання житлового фонду Дружківки за 2018 рік. Так у II кварталі 2018 року облаштована система диспетчеризації 5-ти ліфтів за допомогою апаратно-програмного комплексу «Обь», де в якості каналу передачі даних і голосу використовується мережа Інтернет.

У 29 будинках здійснений ремонт системи водопостачання; у 82 будинках здійснена промивка внутрішньобудинкових мереж теплопостачання; виконаний ремонт 251 метру теплових мереж; замінені 200 вентилів; у 45 будинках здійснений ремонт м’якої покрівлі та 9 електрощитових; замінено 1144 метрів проводу системи освітлення у під’їздах; замінено/встановлено 20 електролічильників; відремонтовано 15 під’їздів та 450 метрів міжпанельних швів (клейова суміш); виконаний ремонт 16 метрівконика на шиферній покрівлі та ремонт (заміна) 9 під’їзних козирків; здійснене засклення 102 м² вікон у під’їздах. Також здійснені роботи/придбані матеріали на ремонт 307 метрів каналізаційної мережі.

Відповідно до результатів весняного огляду та звернень громадян у 271 будинку здійснюються заходи з комплексної підготовки до осінньо-зимового періоду. На даний час загальний рівень готовності складає 40%. Під час доповіді Ганна Бузова акцентувала увагу на тому факті, що роботи виконуються власними силами підприємства, без залучення підрядних організацій, що суттєво зменшує їх вартість.

У2018-2019 рокахпершочергова увага приділятиметься ремонту покрівель.На сьогодні вже проведене обстеження житлового фонду та з’ясовні обсяги необхідних робіт. У II та IIIкварталах поточного рокузаплановано здійснити ремонт 9000 м² покрівель на 140 будинках.Продовжуватиметься робота по ремонту або повній заміні аварійних і зруйнованих під’їзних козирків. Передбачається ремонт 40 під’їздів, 5000 м.п. міжпанельних швів, цоколів та фасадів 10 житлових будинків, ремонт 30 електрощитових та встановлення 73 електролічильників. При підготовці до опалювального періоду 2018-2019 років триватиме робота з встановлення запірної арматури на стояках та ремонту внутрішньобудинкових мереж. За результатами аналізу дохідно-витратної частини передбачається встановлення пластикових вікон у під’їздах будинків.