У Дружківці знову обиратимуть кращий двір!

Дружківська міська рада запрошує найактивніших та небайдужих мешканців міста взяти участь в загальноміському конкурсі на «Кращий двір», який зовсім скоро стартує у нашому місті. Змагання найдоглянутіших куточків Дружківки проводиться за ініціативою міського голови Валерія Гнатенка вже четвертий рік поспіль і раз від разу участь у ньому бере все більша кількість городян, а це означає, що здійснюється основна мета його проведення - залучення дружківчан до робіт з благоустрою й естетичного оформлення прилеглої території будинків міста.

Заяви прийматимуться від голів житлово – будівельних кооперативів, ініціативних груп мешканців та голів ОСББ (об’єднань співвласників багатоквартирних будинків). Переможців визначатиме спеціальна комісія у період з 20 по 31 серпня 2018 року. Головними критеріями оцінки буде: творча ініціатива власників у естетичному оформленні прилеглої території; наявність зелених насаджень: дерев, квітів, кущів, а також малих архітектурних форм, що додають індивідуальність багатоповерховому будинку; оригінальність у підході до благоустрою прилеглої території та художній рівень у виконанні робіт; обов’язкове додержання Закону України «Про благоустрій населених пунктів». Підведення підсумків відбудеться після проведення огляду всіх будинків, які подали заявку на участь у конкурсі. Кожний пункт зазначених критеріїв оцінюватиметься за 10 – ти бальною системою. Переможці будуть відзначені подякою міського голови та отримають цінний подарунок – сучасний дитячий ігровий майданчик, устаткування якого залежатиме від зайнятого міста.

У минулому році у конкурсі «Кращий двір» перше місце розділили два доглянуті та надзвичайно затишні двори по вул. Петліна, 7 та Енгельса, 12. Це яскравий приклад того, як можна не нарікати на відсутність дитячого майданчика, а проявити турботу про внутрішньобудинкову територію і взяти участь в конкурсі. Благоустрій не завжди має приходити «зверху», найчастіше ініціатива набагато важливіше директив. Відчуйте себе повноправними господарями житла, об’єднавшись, щоб зробити зони відпочинку у своїх дворах краще та затишніше.

Телефон для довідок (06267) 4-21-47.