Підприємець-працівник- Центр зайнятості

Питання ринку праці залишається актуальними та дуже важливим, тому в місті постійно проводяться заходи, спрямовані на поліпшення його стану. У Дружківському центрі зайнятості останнім часом активно впроваджуються такі технічні нововведення, як електронні кабінети безробітного та роботодавця, електронна черга, відеорезюме та онлайн-співбесіда.

Сьогодні центр зайнятості перетворюється в сервісний майданчик з наданням широкого спектра послуг, а надання якісних соціальних послуг людям, які не можуть на рівних конкурувати на ринку праці, залишається важливим напрямком діяльності служби зайнятості.

03 липня 2018 року у Дружківському міському центрі зайнятості відбувся безкоштовний навчальний семінар «Використання інструментів бізнес-планування та проектної діяльності у стратегічному плануванні підприємницької діяльності». Організаторами та спікерами заходу виступили фахівці Донецької торгово-промислової палати. Метою семінару стало надання діючим підприємцям та особам, які планують започаткувати власну справу, практичної допомоги у написанні бізнес-проектів, зокрема, для участі у грантових програмах підтримки бізнесу від міжнародних організацій та проекті «Український донецький куркуль».Упродовжзаходу слухачі дізналися про основні складові ефективного бізнес-плану, навчалися аналізувати і відокремлювати успішні бізнес-ідеї, комплексно організовувати власний бізнес у рамках обраних стратегій.Близько 20 учасників семінару виконували дидактичні вправи, проводили орієнтовні фінансові розрахунки, заповнювали анкети та проходили тестування. Невимушена атмосфера заходу спонукала присутніх ділитися думками, ставити питання, брати активну участь у події та створювати нові корисні контакти.

04 липня 2018 року в рамках проведення декади робітничих професій металургійної та гірничодобувної промисловості міський центр зайнятості провів міні-ярмарок вакансій, на якому представники ПАТ «ВЕСКО» презентували вакансії водія автотранспортних засобів, машиніста екскаватора, контролера якості, електрика тощо. Менеджер по персоналу роботодавця Марина Кириєнко презентувала підприємство, схарактеризувала основні напрями роботи та розповіла про діяльність щодо залучення активної й талановитої молоді в рамках програми «Стажування в «UMG». Зазначила, що компанія пропонує професіоналам широкий діапазон можливостей для кар'єрного зростання та розвитку.Представниця ПАТ "ВЕСКО" надала вичерпну інформацію про характер, специфіку та режим роботи, умови оплати праці, вимоги до претендентів за кожною із заявлених вакансій та відповіла на питання. За результатами ярмарку понад десяти безробітних зацікавились працевлаштуванням на підприємство.