У дружківській лікарні №1 триває капітальний ремонт

З 2017 року в Дружківці реалізується спільний проект міської ради та Державного фонду регіонального розвитку з капітального ремонту міської лікарні №1. У 2018 році виділено фінансування для завершального етапу реалізації проекту. Комунальним підприємством «Управління капітального будівництва» проведена тендерна процедура, за результатами якої переможцем визнано товариство з обмеженою відповідальністю «Хозхімсервіс».

На сьогодні у лікарні відремонтований дах, встановлені нові вікна та двері, повністю відновлена система опалення, завершені роботи по ремонту системи вентиляції. На оновлені площі вже переміщені відділення мікрохірургії ока та ЛОР органів, а також інфекційне відділення. Тож мешканці міста вже мають можливість побачити результати ремонту та оцінити нові умови перебування під час лікування.

Наразі ремонт триває. Повним ходом йдуть роботи у другій частині інфекційного відділення та внутрішні роботи на другому поверсі стаціонарного корпусу. Будівельники працюють над утепленням будівлі, здійснюють укладання керамічної плитки у кабінетах хірургічного профілю та маніпуляційних кабінетах. Ремонт проводять секційно, щоб не закривати медичний заклад для пацієнтів. Міський голова Валерій Гнатенко зазначає, що й інші об'єкти охорони здоров’я Дружківки не залишаться без уваги. Центральна міська лікарня – наступний об’єкт, який потребує капітального ремонту.