Про хід проведення реконструкції площі Соборної

З кінця 2017 року в Дружківці за рахунок обласного бюджету тривають роботи по реконструкції вулиці Соборної та благоустрою прилеглої до неї території. На сьогодні здійснена повна заміна застарілих підземних комунікацій у межах реконструкції, заміна тротуарного покриття пішохідної зони мощенням ФЕМ здійснена на 60 %. Розпочаті роботи по встановленню двох пам’ятників - «Козаку» (засновнику м. Дружківка) та «Книга історії м. Дружківка».

Розпочаті роботи з приведення до належного стану порушених елементів цоколю та арок багатоквартирних житлових будинків, розташованих безпосередньо у межах реконструкції. Найближчим часом очікується пам’ятник «Закоханим», що буде встановлений на фонтані біля міського відділу Державної реєстрації актів цивільного стану. Встановлена одна альтанка із запланованих двох. Тротуарно – пішохідна мережа вирішена з урахуванням мотивів української тематики та при її улаштуванні передбачені заходи доступності маломобільної групи населення.

До кінця серпня місяця планується встановити 3 зупинки громадського транспорту біля житлового будинку по вул. Соборній та одну трамвайну зупинку, завершити капітальний ремонт асфальтового покриття автомобільного шляху, роботи з улаштування тротуарно - пішохідної мереж; устрій фонтана та реконструкцію центрального входу до приміщення міського відділу Державної реєстрації актів цивільного стану. Також планується встановлення нових декоративних огорож, устрій зон відпочинку з улаштуванням малих архітектурних форм (паркові лавки, урни, додаткові джерела освітлення) та встановлення інформаційних стендів «Історія міста Дружківки».

Представникивиконавчого комітету Дружківської міської ради за участю комунального підприємства «Муніципальна Варта» опрацьовують питання приведення до належного стану об’єктів приватної власності, розташованих на площі Соборній. На об’єкті реконструкції регулярно проводяться наради за участю міського голови Валерія Гнатенка, замовників будівництва, підрядників, проектантів, а також служб міста для оперативного вирішення питань, які з’являються у процесі проведення будівельних робіт.

Робота з реконструкції площі Соборної триває та знаходиться на постійному контролі у міського голови.

Довідково:

Загальна площа, відведена під реконструкцію становить 4,72 га, площа тротуарів та доріжок – 3880 м², площа озеленення -7133,50 м², площа покриття проїзної частини – 13850 м². Замовник будівництва – Департамент капітального будівництва Донецької облдержадміністрації. Генеральним підрядником є товариство з обмеженою відповідальністю «ОКВІН-5». Проектна документація «Реконструкція вулиці Соборна та благоустрій прилеглої до неї території у місті Дружківка» 1 черга розроблена Товариством з обмеженою відповідальністю «Проектна компанія «АРКОН» за замовленням комунального підприємства «Управління капітального будівництва» Дружківської міської ради.