Хід проведення реконструкції міського парку культури та відпочинку

У лютому 2018 року в Дружківці розпочаті роботи з реконструкції міського парку культури і відпочинку, спрямовані на створення нового сучасного місця відпочинку для мешканців міста.У результаті проведення робіт міський парк має кардинально змінити свій вигляд - стати зеленішим та інтерактивним. Тут висадять нові чагарники, дерева і квіти.

Вимостять доріжки плиткою, встановлять лавки, урни, з'являться дитячі та спортивні майданчики.

На сьогодні підрядною організацією - товариством з обмеженою відповідальністю «БМС БУД» вже проведені всі демонтажні та земельні роботи, а також підготовка під укладання тротуарної плитки ФЕМ та роботи по окружному проїзду. Завершені бетонні роботи на вхідних алеях: облаштовані пандуси, сходи та клумби, змонтовані бортові камені, встановлений поливальний водопровід - проведені труби по алеях. Завезенні та тимчасово посаджані дерева та саджанці, полив та ухід за якими ведеться під керівництвом співробітників ботанічного саду. Встановлене зовнішнє електропостачання. Здійснена вирізка дерев - розчищене місце для спортивних площадок, обстежене місце розташування мотузкового парку. Наразі проводиться рекультивація парку та роботи щодо облаштування заїзного «карману» та парковки.

Довідково:  

Загальна вартість проекту реконструкції парку культури і відпочинку у м. Дружківка складає 30 189 599,57 грн. Замовником виконання робіт є Департамент екології та природних ресурсів Донецької облдержадміністрації. Договір підряду укладений з товариством з обмеженою відповідальністю «БМС БУД» м. Київ. Технічний нагляд здійснюється Департаментом капітального будівництва Донецької облдержадміністрації.

Проектна документація - товариство з обмеженою відповідальністю «Архітектурна майстерня Гетьманів. Авторський нагляд - ТОВ «Архітектурна майстерня Гетьманів НВП «ТЦ Діекс».