Підготовки міста до роботи в осінньо-зимовий період 2018-2019 років

Дружківка активно готується до опалювального сезону. Реалізація відповідних заходів стартувала відразу після закінчення минулого осінньо-зимового періоду. З метою своєчасної та якісної підготовки житлового фонду, об’єктів соціальної сфери, теплопостачання, електротранспорту, дорожньо-мостового господарства міста кожним підприємством був розроблений ряд заходів, виконання яких станом на 01 серпня 2018 року дорівнює 65 %.

Про це доповів заступник міського голови Петро Крамський під час пленарного засідання сесії міської ради, яка відбулася 08 серпня 2018 року під керівництвом міського голови Валерія Гнатенка.

Так, виробничою одиницею «Дружківкатепломережа» обласного комунального підприємства «Донецьктеплокомуненерго» виконаний капітальний та поточний ремонти теплопунктів та котелень міста, замінено 1993 м.п трубопроводів теплових мереж, з яких 398 м.п в пінополіуретановій ізоляції. Проведений капітальний та поточний ремонт котлів на міських котельнях. На сьогодні відсоток підготовки даного підприємства найвищій з усіх. Темпи виконання запланованих робіт дають упевненність, що виробнича одиниця «Дружківкатепломережа» буде готова завчасно до нового опалювального сезону та надасть якісні послуги споживачам.

Комунальним підприємством «Комсервіс» підготовлено 190 багатоповерхових будників, що складає 70%. Першочергова увага приділялася ремонту покрівель. Проводився ремонт м’якої покрівлі, міжпанельних швів та під’їзних козирків. Робота в даному напрямку продовжується. Для стабільного функціонування внутрішньобудинкових мереж тепло - і водопостачання була проведена заміна та ремонт водопровідних мереж, каналізації та опалення. У будинках здійснювалася промивка внутрішньобудинкових мереж теплопостачання.

Дружківським управлінням водопровідно-каналізаційного господарства комунального підприємства «Компанія «Вода Донбасу» здійснена заміна 593 м водопровідних та 87 м каналізаційних мереж, підготовлена 1 з 9 водопровідних насосних станцій та 4 з 8 каналізаційних насосних станцій, проведено прочищення та дезінфекція резервуарів чистої води. Каналізаційна очисна споруда підготовлена на 90%.

З метою стабільної роботи взимку підприємством «Дружківка автоелектротранс» виконані роботи з заміни 176 м трамвайної колії, проведені ремонтно-відновлювальні роботи стрілочних переведень, ремонт зупиночного павільйону по вул. Педагогічна. Наразі тривають роботи з ремонту зупинки по вул. О.Тихого. У планах підприємства залишається ремонт 4 трамвайних вагонів (фарбування, зварювальні роботи), профілактичний ремонт снігоочисника та поточний ремонт 4 зупиночних пунктів.

На балансі Дружківського комунального автотранспортного підприємства 052805 знаходиться 13 одиниць спеціалізованої сміттєзбиральної техніки. З початку року з території міста вивозилися побутові відходи, здійснювалася ліквідація несанкціонованих звалищ. З метою підготовки підприємства до роботи в осінньо-зимовий період виконані роботи з капітального ремонту двигунів, заміни автопокришок та заготівлі посипочного матеріалу.

По ремонту та утриманню об’єктів вулично-дорожньої інфраструктури в рамках підготовки міста до осінньо - зимового періоду 2018-2019 років здійснений поточний ремонт автодоріг на 40 вулицях міста та капітальний ремонт ділянки автодороги по вул. Педагогічна (від Фарфорового заводу до вул. Южна) з ремонтом тротуару. Замінені та встановлені 45 дорожніх знаків, проведена модернізація світлофорного об’єкту, розташованого на перетині вул. О. Тихого з вул. Інтернаціональна, нанесена осьова дорожня розмітка, розмітка пішохідних переходів та розмітка на світлофорах. До кінця поточного року дорожня розмітка буде нанесена по вул. Космонавтів, Енгельса, Кошового, по пішохідних переходах біля дитячих навчальних закладів. Здійснюватиметься поточний ремонт автодоріг біля міських шкіл №3 та 6; у дворах будинків №11 та 13 по вул. Соборній, мікрорайону Яковлівка (Восточна, Р.Люксембург), тротуарного покриття площі Молодіжної тощо.