Звернення міського голови Валерія Гнатенка з нагоди Дня будівельника

Шановні працівники будівельної галузі Дружківки! Щиро вітаю з професійним святом!

У всі часи професія будівельника користувалася шаною і повагою. Ваша добросовісна та якісна праця вкладена у кожен будинок, кожну вулицю. Це невпинна творча робота на благо країни та її громадян, яка дарує людям радість новосілля, робить життя облаштованим, комфортним та щасливим.

Мільйони людей вдячні вам за побудовані будинки, магазини, школи, лікарні, театри, дитячі садки, спортивні комплекси, дороги, мости, трубопроводи, енергетичні мережі та заводи.

Для Дружківки 2018 рік проходить під знаком великого будівництва, втілення оригінальних архітектурних проектів та чудових конструкторських рішень. З кожним днем місто оновлюється, його серце – площа Соборна та міський парккультури і відпочинку стають більш сучасними, місто набуваєяскравішого вигляду.

Висловлюю сердечну подяку за вашу нелегку роботу, вірність професії та високу майстерність. Нехай кожне ваше творіння дарує радість багатьом поколінням наших земляків, стає гідним літописом сьогодення в історії Дружківки!Від щирого серця бажаю вам плідної діяльності, успішної реалізації нових проектів, професійних досягнень, невичерпної енергії та оптимізму!

     Міський голова                                                                                         В.С. ГНАТЕНКО