У Дружківці відкрився інклюзивно-ресурсний центр

7 вересня 2018 року в Дружківці відкритий інклюзивно-ресурсний центр. Його відкриття обумовлено створенням необхідних умов для дітей з особливими потребами та забезпечить їх права на освіту, сприятиме розвитку особистості, поліпшенню стану здоров’я. Для Дружківки це досить актуальне питання, адже в місті мешкаєпонад 1000 дітей, що потребують особливого підходу.

Участь в урочистому відкритті взяли представник департаменту освіти і науки Донецької облдержадміністрації Валентина Ізмалкова, міський голова Валерій Гнатенко, заступник міського голови Наталія Слесаренко.

   Освітня реформа передбачає нові методики викладання та навчання, тому що всі діти це індівідуми з особливими потребами в освіті. Працівники центру будуть надавати комплексну психолого-педагогічну оцінку розвитку дітей, всебічну допомогу з метою їх соціальній адаптації до реальних умов життя, забезпечуватимуть методичний, психологічний, дефектологічний, логопедичний супровід учнів. Валерій Гнатенко висловив впевненість, що в даному центрі діти отримають необхідну їм допомогу, а батьки професійний супровід та консультації, а Валентина змалкова подякувала місцевій владі та депутатському корпусу за фінансування та підтримку щодо організації роботи інклюзивно-ресурсного центру у місті та створенням для дітей з особливими потребами комфортного освітнього середовища.

   Пройшовши коридорами центру, присутні побачили та мали змогу оцінити кімнати для надання індивідуальної та групової психолого-педагогічної допомоги, лікувальної фізкультури, хол для очікування, сучасні меблі, мультимедійну техніку та дидактичні матеріали.

IMG_2563.JPG IMG_2562.JPG

IMG_2561.JPG IMG_2559.JPG

IMG_2558.JPG IMG_9416.jpg

IMG_9411.jpg IMG_9403.jpg

IMG_9398.jpg IMG_2569.JPG

IMG_2564.JPG