Дружківка відсвяткувала 237 річницю!

Про Дружківку ми завжди говоримо з любов'ю! Для нас вона - рідна домівка, численна родина, сенс життя. Вона - немов відкрита книга, з давніх часів і новітніх сторінок якої ми черпаємо не тільки мудрість, а й натхнення, велике бажання і сили творити її сьогодення і будувати її майбутнє. У цьому році Дружківці виповнилося 237 років. Основні святкові заходи з нагоди свята пройшли на площі Молодіжній та тривали протягом дня.

На святі були присутні почесні гості та громадяни Дружківки, керівництво міста, керівники промислових підприємств, освітяни, спортсмени тощо. З Днем народження Дружківки мешканців міста привітав міський голова Валерій Гнатенко. «У день, коли наша Дружківка відзначає свій 237-ий день народження, ми мріємо про те, щоб зберігався мир, щоб Дружківка була містом щасливих, успішних та заможних людей! Адже благополуччя й процвітання рідного міста залежить від дбайливих і надійних рук кожного мешканця. День міста - це свято всіх, хто розумом і працею, серцем і душею, долучається до міських справ і потреб», - наголосив міський голова.

Традиційно у День міста відбулася урочиста церемонія нагородження дружківчан, що примножують славу рідного міста, працюючи у різних галузях, найкращих фахівців своєї справи: видатних спортсменів та їх тренерів, підприємців, освітян, медичних працівників, спеціалістів комунального сектору тощо. Також у цей святковий день відбулося нагородження переможців конкурсу «Кращий двір», який проводиться вже четвертий раз, і щороку все більше і більше городян беруть у ньому участь. За висновками міської конкурсної комісії серед 6-ти поданих заявок 3 місце посів затишний двір за адресою: вул.Соборна, 34, почесне 2-ге місце посів двір по вул. Енгельса, 98,  і, нарешті, переможцем конкурсу «Кращий двір» став будинок за адресою - вул. Індустріальна, 22.Дружківчани привітали мешканців цих будинків, а міський голова Валерій Гнатенко вручив представникам цих дворів заслужений сертифікат на встановлення дитячого майданчика.

Свято День міста – завжди сповнене приємних сюрпризів та святкових подарунків, які у цей день продовжили знаходити своїх власників. Під оплески гостей свята на сцену запросили молодих людей, чиї долі підготували їм безліч випробувань. Валерій Гнатенко вручив ключі від власних затишних осель дітям-сиротам - Демченку Денису, Черкасову Олександру, Федосенко Юлії та Бродкіній Тетяні. Власне житло отримали й правоохоронці – працівники Дружківського відділення поліції: діловод канцелярії Машкова Тетяна, інспектор сектору моніторингу, учасник бойових дій та внутрішньо переміна особа Кондратюк Надія та старший дільничний офіцер поліції сектору превенції, учасник бойових дій, внутрішньо переміщена особа Русінов Сергій.

Дружківка – це неймовірно щирі та люблячі родини. В одній з них поряд з рідними дітьми обігріті батьківською любов’ю ще 7-ро прийомних дітлахів. Це будинок сімейного типу, де турботлива мама – Терех Ольга і люблячий батько - Терех Сергій.Під оплески дружківчан це чудове подружжя запросили на сцену для отримання в подарунок газової плити виробництва ПАТ «Грета».

Атмосфера святкового дня непомітно перетекла у вечірній концерт і народні гуляння. Найочікуваніші події – фейерверк, виступ  української зірки Натаніки та запальна дискотека були гідним завершенням святкування Дня міста.Масштабне свято пройшло, залишивши масу приємних вражень та гарне, тепле почуття любові до малої батьківщини.

IMG_2827.JPG IMG-bd765394730671f1bcf49ec81dda08fb-V.jpg

IMG_2799.JPG IMG_2779.JPG 

IMG_2774.JPG dscn0136.jpg dscn0120.jpg dscn0087.jpg 

dscn0009.jpg 548487.jpg