«ДРУЖБАЙК» у Дружківці

     Те, що велосипед не просто засіб пересування намагатимуться довести 15 вересня у Дружківці, адже саме там на площі Молодіжній для мешканців та гостей міста стартує велосипедне свято «ДРУЖБАЙК».

     Деякі люди в пошуках шляхів здорового способу життя випробовують на собі різні методи оздоровлення, починаючи від народних і, закінчуючи фітнес-клубами. А є категорія людей, яким для підтримки здоров'я та красивого спортивного вигляду вистачає простого - їзди на велосипеді. Те, що їзда на велосипеді приносить велику користь здоров’ю намагатимуться довести ініціатори проведення у Дружківці велосипедного свята – члени Громадської ради при підтримці Асоціації велосипедистів Києва в рамках проекту «Велосхід» та при підтримці міської ради й громадських організацій міста. На бажаючих взяти участь у «ДРУЖБАЙКІ» очікує робота декількох локацій: веломайстерня, де безкоштовно можна відремонтувати свого «залізного коня»;   фотовиставка історії Дружківського велоклубу «Level», майстер-клас з ВМХ; велотур та велоекскурсія, особисті змагання з мікроорієнтування «Велолабіринт», велопікнік та родзинка свята - кінопоказ просто неба з велогенератором.

     Дружківська міська рада, Громадська рада при виконкомі запрошує всіх бажаючих на площу Молодіжну з 14.00 до 20.30. Велосипеди та гарний настрій обов’язкові!

41464911_2107550239284587_7475449922251128832_o.jpg