Зустріч міського голови Валерія Гнатенка з трудовим колективом ПАТ «Веско»

   26 вересня 2018 року міський голова Валерій Гнатенко провів зустріч з трудовим колективом приватного акціонерного товариства «Веско». Темою для обговорень став річний звіт про виконану роботу з основних напрямків життєдіяльності міста Дружківка.

В ході зустрічі міський голова зупинився на ключових досягненнях дружківської громади, говорив про конкретні завдання влади на перспективу та відповідав на питання громадян.

   «Розвиток інфраструктури міста - це те, на чому ми зосередили свою увагу в 2017 році, й продовжуємо у 2018, залишивши серед пріоритетів соціальну підтримку, медицину та освіту», - підкреслив міський голова, звертаючись до присутніх. Він зазначив, що спільними зусиллями влади та громади вдалося змінити ставлення до Дружківки. Сьогодні про Дружківку знають не тільки в Україні, а й далеко за її межами, з нами хочуть працювати потенційні донори та інвестори. Протягом року проводилось багато зустрічей з послами різних держав, представниками Європейського Союзу та зі світовими партнерами. Відкриття Центру надання адміністративних послуг, опорної школи, «Капітальний ремонт будівлі КЛПУ «Дружківська міська лікарня № 2» будівлі дитячого інфекційного відділення, відкриття басейну, молодіжних центрів, перемога у конкурсі з заміни аншлагів - і це ще не всі досягнення 2017 року, протягом якого Дружківка залучила понад 208 мільйонів гривень.

   Окремо зупинився міський голова на проектах, реалізація яких продовжується у 2018. Це реконструкція площі Соборної та міського парку культури та відпочинку, створення прозорого офісу, капітальні ремонти загальноосвітніх шкіл №6, 8 та гімназії «Інтелект» тощо.

Протягом спілкування громадяни задавали та отримували відповіді на питання різнопланового характеру: про можливість цілодобового водопостачання, відновлення ліфтового господарства, ремонт ділянок дороги тощо. Наприкінці зустрічі міський голова подякував присутнім за довіру, наголосивши, що місцева влада намагатиметься врахувати всі пропозиції й реалізувати розпочаті проекти.DSC00807.JPG DSC00851.JPG

DSC00886.JPG