Уклін тобі, осіннє покоління!

1 жовтня в усьому світі відзначається Міжнародний день громадян похилого віку, а в Україні - ще й День ветерана. З нагоди свята за участю міського голови Валерія Гнатенка, депутатів міської ради, голів та членів ветеранських організацій міста у святковій залі міського палацу культури «Етюд» зібралися наймудріші та найдосвідченіші мешканці Дружківки.

За багаторічною традицією талановиті дружківчани підготували для гостей святковий захід, під час якого радували музичними та танцювальними номерами.

Зі словами привітання до гостей звернувся міський голова Валерій Гнатенко: «День літньої людини - це день нескінченно дорогих нам людей - наших мам і тат, бабусь і дідусів, які є еталоном людської мудрості, зрілості та душевної щедрості. Я бажаю всім присутнім довголіття, щоб якомога довше були поряд зі своїми дітьми та онуками. Міцного вам здоров’я, довгих років життя, наповнених яскравими й щасливими подіями». Міський голова привітав активістів ветеранського руху, вручивши почесні грамоти виконавчого комітету Дружківської міської ради. Також повідомив гарну новину про те, що розпочалося відновлення ліфтового господарства, що дозволить у найближчий термін відремонтуватися ліфти у багатоповерхівках міста.

Концертна програма надала можливість присутнім згадати давно забуті мелодії знайомих з молодості пісень «Звездочка моя ясная», «Белая акация», «Ландыши», «Пусть над вами солнце светит». Наймолодші вихованці порадували хореографічними номерами, до душі припали й жартівливі поезії дружківської поетеси, й сценічна постановка «Стареем со вкусом» й вже відомі вокальний ансамбль «Дозвілля» та колектив «Дружківчанка».

«Спасибі за сьогоднішній концерт. Він проходить щороку і з кожним разом стає все цікавіше і яскравіше. Виступи талановитих земляків подарували гарний настрій і дуже теплі спогади.Наші душі і серця значно помолодшали під мелодії минулих років та теплих слів на честь свята й ми отримали від заходу масу позитивних емоцій, відпочили душею, і забули, хоч на час, про свої турботи», -поділилася своїми враженнями гостя заходу.

IMG_3932.JPG IMG_3924.JPG

IMG_3923.JPG IMG_3920.JPG

IMG_3917.JPG IMG_3916.JPG

IMG_3967.JPG IMG_3963.JPG

IMG_3956.JPG IMG_3954.JPG

IMG_3949.JPG IMG_3946.JPG

IMG_3943.JPG IMG_3935.JPG