Звернення міського голови Валерія Гнатенка з нагоди Дня працівників освіти!

Шановні освітяни міста Дружківки!

Від щирого серця вітаю вас із професійним святом!

 

Професія вчителя - одна з найблагородніших і гуманних на землі. Головний результат роботи педагога - щасливі діти й освічене покоління.

Адже всі досягнення Дружківки та дружківчан починаються у навчальних закладах. Саме тут закладається міцний фундамент розвитку рідного міста: прищеплюються знання та навички, розкриваються таланти, виховується відповідальна громадянська позиція.

Сьогодні освітянська родина Дружківки об’єднує педагогів загальноосвітніх, дошкільних, позашкільних закладів, шкільних бібліотекарів, технічних та медичних працівників, кухарів, тренерів – всіх тих, хто з любов'ю засіває плідні врожаї в країні знань. Педагоги Дружківки реалізують інноваційні програми навчання, втілюють в життя наукові проекти, дають своїм вихованцям нові знання, а система освіти міста успішно вирішує питання сьогодення і готова до нових викликів.

   За високе служіння обраній справі, невтомний творчий пошук у далеко не простій справі навчання, виховання та розвитку кожної дитини, за вашу самовідданість, добро і щедрість душі прийміть щиру вдячність. Впевнений, що ви й надалі докладатимете зусиль задля утвердження духовно багатої України. Вітаю всіх освітян, ветеранів педагогічної праці з професійним святом. Бажаю кожному із вас міцного здоров’я, творчої наснаги, нових педагогічних звершень, віри у власні сили та в майбутнє держави, миру та злагоди в родинах, любові та пошани ваших вихованців. Із святом вас, дорогі освітяни!

Міський голова                                                                                       В.С. ГНАТЕНКО