З нагоди Дня працівника освіти у Дружківці відзначили кращих освітян

  У прекрасну пору року, коли шелестить падолистом осінь, приходить професійне свято – День працівників освіти. Для кожного педагога, який сіє в дитячі душі мудре, добре, вічне, дарує їм свою любов, навчає милосердю, цей день є особливим.І хоча перший тиждень жовтня, який цьогоріч видався по-осінньому холодним і хмарним, педагоги Дружківки зустріли з посмішкою на вустах і теплими словами вдячності за сумлінну працю.

    У четвер, 4 жовтня, у святковій залі Центру дитячої та юнацької творчості інтелектуальна еліта міста зібралася з нагоди Дня працівників освіти.Привітав освітян з професійним святом міський голова Валерій Гнатенко, який зазначив, що сьогодні освітянська родина Дружківки об’єднує педагогів загальноосвітніх, дошкільних, позашкільних закладів, шкільних бібліотекарів, технічних та медичних працівників, кухарів, тренерів – всіх тих, хто з любов'ю засіває плідні врожаї в країні знань. «За час професійної діяльності ви навчаєте тисячі дітей, віддаючи кожному з них частину свого серця. Ви реалізуєте інноваційні програми навчання, втілюєте у життя наукові проекти, даруєте своїм вихованцям нові знання, а система освіти міста успішно вирішує питання сьогодення і готова до нових викликів. Дружківці є чим пишатися, адже вихованці дружківських шкіл та позашкільних закладів є переможцями та призерами на Міжнародних, Всеукраїнських та обласних конкурсах, олімпіадах, змаганнях та виставках. Бажаю кожному із вас міцного здоров’я, творчої наснаги, нових педагогічних звершень, віри у власні сили та в майбутнє держави, миру та злагоди в родинах, любові та пошани ваших вихованців. Зі святом вас, дорогі освітяни!», - наголосив міський голова.

    У гостинному залі Центру дитячої та юнацької творчості панувала особлива атмосфера - справжнє свято. Вітали вчителів-ветеранів і молодих фахівців, і цілі сімейні династії, для яких педагогіка - покликання, яке визначило життя цілих поколінь.Найкращих педагогів нагородили грамотами та подяками за невтомну й плідну працю на освітянській ниві та самовідданість роботі. Окрасою свята стали вокальні та хореографічні композиції від юних талановитих артистів, що представляли різні навчальні заклади. Теплі віршовані рядки та яскраві музичні номери створили атмосферу радості, затишку та душевності.

     Дружківська міська рада, її виконавчий комітет приєднуються до привітань та бажають миру, злагоди та добра!

IMG_4034.JPG

IMG_4008.JPG

IMG_4002.JPG

IMG_4001.JPG

IMG_4143.JPG

IMG_4136.JPG

IMG_4123.JPG

IMG_4102.JPG

IMG_4100.JPG

IMG_4065.JPG

IMG_4043.JPG