Звернення міського голови Валерія Гнатенка з нагоди Дня юриста

Шановні юристи! Від імені громади міста Дружківки та міської ради, щиро вітаю вас із професійним святом!

День юриста – це свято тих, хто кожного дня своїм словом і ділом утверджує недоторканість конституційних прав і свобод громадян, непорушність законів, відстоює честь і гідність держави та народу. Захищати права людини – це складна робота, яка в першу чергу потребує самовідданості, любові до своєї професії, народу та країни.

Саме від вашої щоденної діяльності значною мірою залежить укріплення правового фундаменту України як європейської держави, запровадження реформ, удосконалення законодавства, підвищення правової культури суспільства. Упевнений, що правнича спільнота й надалі докладатиме всіх зусиль для захисту свобод і законних інтересів наших співвітчизників, а високі моральні якості, знання та досвід стануть запорукою ваших професійних успіхів.

Прийміть слова глибокої вдячності за високий професіоналізм, активну участь у поширенні правових знань та посиленні соціального захисту громадян. Бажаю вам наснаги, витримки та зважених рішень, а вашим родинам – миру та благополуччя. Нехай Ваші професійні зусилля будуть винагородженні повагою та довірою клієнтів, впевненістю у надійному і справедливому захисті їх прав та законних інтересів.

       Міський голова                                                                                      В.С. Гнатенко