Прес-конференція заступника міського голови Петра Крамського

   11 жовтня 2018 року заступник міського голови Петро Крамський провів прес-конференцію для представників міських засобів масової інформації, у ході якої проінформував про заходи щодо підготовки комплексу міського господарства до осінньо-зимового періоду.

У прес-конференції також взяли участь начальник Управління соціального захисту населення Галина Небогатікова, начальник Управління житлово-комунального господарства Віктор Гейченко, директор комунального підприємства «Комсервіс» Ганна Бузова та головні інженери комунальних підприємств «Дружківкатепломережа» та Дружківське управління водопровідно-каналізаційного господарства Олег Кедь та Сергій Каушан.

   «На сьогодні місто Дружківка підготовлене до зими на 100 %. Упевнений, що завдяки виконанню всіх запланованих заходів, житлово-комунальне господарство забезпечить безперервне надання мешканцям міста якісних послуг, а підприємства галузі - стабільну роботу протягом усього опалювального періоду», - зазначив під час прес-конференції заступник міського голови Петро Крамський. Він розповів, що комунальним підприємством «Комсервіс», на балансі якого знаходиться 271 багатоповерховий житловий будинок, за літній період проводився ремонт  покрівель, мереж холодного водопостачання, електрощитових, промивалися та ремонтувалися  мережі опалення. На сьогодні усі житлові будинки готові до прийому теплоносія. Усі котельні та теплопункти, які перебувають на балансі виробничої одиниці «Дружківкатепломережа» підготовлені на 100 %, на 8 котельнях проведені капітальні ремонти. Котельні закладів освіти також повністю підготовлені до подачі тепла, завезено 20 тон вугілля, інші 50 тон завозитимуться по мірі необхідності. Дружківським управлінням водопровідно-каналізаційного господарства комунального підприємства «Компанія «Вода Донбасу» проведена заміна водопровідних та каналізаційних мереж, повністю підготовлені водопровідні та каналізаційні насосні станції, а також каналізаційна очисна споруда.

   Не обійшов увагою заступник міського голови й питання реконструкції площі Соборної та міського парку культури та відпочинку. Петро Крамський прокоментував ситуацію з даного питання, зазначивши, що з 15 жовтня роботи з улаштування пішохідної мережі, заміни асфальтового покриття автодороги, устрою зон відпочинку, встановлення опор зовнішнього освітлення тощо продовжуватимуться та до кінця поточного року будуть завершені. Наразі комунальним підприємством «Комсервіс» ведуться роботи з приведення до належного стану пошкоджених елементів цоколю житлових будинків, розташованих безпосередньо в межах реконструкції та повністю завершений ремонт арок. Найближчим часом планується встановлення 3-х зупинок громадського транспорту по вул. Соборна та однієї трамвайної зупинки. Щодо реконструкції Парку культури і відпочинку до кінця року підрядна організація планує завершити ландшафтну реконструкцію зеленої зони та всієї пішохідної зони з благоустроєм території парку.

   Щодо ремонту доріг заступник міського голови проінформував, що поточний ремонт дорожнього покриття проводився на центральних вулицях міста, а також на мікрорайонах 200 плани, Яківлівка та Донський. Завершений капітальний ремонт ділянки автодороги по вул. Педагогічна (від фарфорового заводу до вул. Південна) разом із прилеглим тротуаром, асфальтування площі Молодіжна (в районі Центру дитячої та юнацької творчості), улаштування паркувального майданчика та заїзної кишені для зупинки громадського транспорту в районі парку культури та відпочинку. Протягом року велася регулярна робота по утриманню та ремонту технічних засобів регулювання дорожнього руху, проведена модернізація світлофорних об'єктів із переведенням їх на цілодобовий режим роботи.

   Заступник міського голови Петро Крамський позитивно оцінив організацію роботи щодо ремонту ліфтового господарства міста, зазначивши, що бюджету міста Дружківка передбачена субвенція із загального фонду на ремонт та відновлення ліфтового господарства в обсязі 12 млн. грн. На сьогодні комунальним підприємством «Комсервіс» здійснюються підготовчі роботи з виконання поточного ремонту машинних відділень та покрівель, фарбування, побілка, укріплення дверей. Паралельно комунальним підприємством «Управління капітального будівництва» ведеться робота щодо отримання експертного висновку та укладання договору.

На всі питання, що цікавили журналістів були надані вичерпні відповіді.

IMG_4193.JPG IMG_4198.JPG

IMG_4195.JPG