У Дружківці привітали зі святом працівників соціальної сфери

Соціальні служби – це служби, які переймаються проблемами людей найбільше.  Люди, які в них працюють, забуваючи про свої власні негаразди, із дня у день вирішують питання інших, тих,  хто опинився у складних життєвих ситуаціях.

Напередодні офіційного свята 31 жовтня 2018 року у  палаці культури «Етюд» для людей, які вміють  перейматися чужим болем та співчувати йому, відбувся святковий концерт. Міський голова Валерій Гнатенко  привітав працівників соціальної сфери, подякувавши всім соціальним службам міста за нелегку працю,  готовність прийти на допомогу в скрутну хвилину до літніх громадян, інвалідів, дітей та всіх тих, хто особливо потребує соціального захисту і допомоги держави. «Соціальні служби перебувають з людиною із самого народження і до самого кінця її життєвого шляху. Коли людині найважче і коли відбуваються якісь зміни у житті, у той період, коли  їй найскладніше,  саме тоді на допомогу приходите  ви – соціальні працівники. Соціальні працівники інколи заміняють батьків дітям, людям похилого віку  - близьких.  Сьогодні у часи  змін ваша робота набуває виняткової важливості. Ви впроваджуєте реформу соціального захисту, опікуєтеся вимушеними переселенцями, родинами учасників антитерористичної операції. Упевнений, що ваше самовіддане служіння обраній справі, виняткове почуття обов’язку, доброта, чуйність стануть запорукою спільного успіху на шляху соціальних перетворень та досягнення європейських стандартів»,- наголосив міський голова.

Почесними грамотами та подяками виконавчого комітету Дружківської міської ради за вагомий внесок та відданість своїй роботі було відзначено кращих працівників соціальної сфери міста Дружківки. До привітань долучилися творчі колективи, а гарного настрою додали музичні виступи вихованців центру дитячої та юнацької творчості.

Дружківська міська рада, її виконавчий комітет щиро вітає працівників соціальної сфери з професійним святом. Бажаємо вам  поваги від тих людей,  на яких ви працюєте, яким надаєте послуги. Здоров’я вам і вашим родинам, злагоди, мирного неба, терпіння та порозуміння! Зі святом!

109.JPG

108.JPG

107.JPG

106.JPG

105.JPG

104.JPG

103.JPG

101.JPG