Дружківка приєдналась до Ініціативи ЄС «Мери за Економічне Зростання»

31 жовтня 2018 року під час чергового засідання сесії міської ради, що відбулося під керівництвом міського голови Валерія Гнатенка, Дружківка приєдналася до європейської ініціативи «Мери за економічне зростання».

Метою такої Ініціативи є підтримка мерів та органів самоврядування на місцевому рівні для співпраці їх бізнес секторів та громадянського суспільства, для посилення місцевого економічного зростання, розвитку та створення робочих місць. Це проект про економіку, зайнятість населення та розвиток підприємництва.

Першочерговим завданням для громади-члена Проекту «Мери за економічне зростання» є створення Плану місцевого економічного розвитку (короткотерміновий план, в якому чітко викладені основні перспективи міста Дружківка). Приєднавшись до Ініціативи «Мери за Економічне Зростання» Дружківка матиме можливість взяти участь у ряді заходів та отримає доступ до різних інструментів розвитку, наприклад взяти участь в конкурсі на отримання гранту для економічного розвитку, тренінгах, навчальних поїздках, заходах з обміну досвідом, консультаційної та інформаційної підтримки тощо.