Проект «Під зорею Пінзеля» у Дружківці

Культурно-мистецький проект «Під Зорею Пінзеля» продовжує свою успішну ходу Україною. Презентаційні заходи відбудуться у семи містах чотирьох областей на сході України та проходитимуть у формі дводенної виставки-презентації, що поєднає класичне барокове мистецтво кінця 18-го початку 19-го століття та традиційне народне мистецтво, представлене автентичними строями та ужитковими речами українців кінця 19-го початку 20-го століття регіонів України з приватної колекції родини Демкур.

Дружківчани матимуть можливість більше дізнатися про генія епохи бароко Іоанна Георга Пінзеля вже 12 листопада 2018 року о 14.30. Презентація проекту відбудеться за підтримки Українського культурного фонду у Палаці культури «Етюд».

У програмі: презентація проекту, демонстрація документального фільму «Таїна Пінзеля. Від Бучачадо Лувру», відеосюжетів, виставка-експозиція робіт сучасних митців та місцевих краєзнавчих матеріалів, етновиставка із зразків повнокомплектних автентичних строїв, музичні вітання.

Дружківська міська рада запрошує дружківчан відвідати захід та насолодитись творчістю видатного  українського митця, творчий доробок якого є сьогодні окрасою музеїв не тільки України, а й Польщі та Німеччини.

 blagoslovenne-ternopillya-spadok.jpg