Дружківка розпочне роботу над профілем громади

07 листопада 2018 року під керівництвом заступника міського голови Олега Полякова відбулося засідання робочої групи з питань безпеки Форуму місцевого розвитку м.Дружківка.

Під час заходу члени робочої групи, спеціалісти Програми розвитку ООН в Україні, представники громадських організацій міста, Громадської та Молодіжної ради обговорили питання подальшої співпраці з Програмою розвитку ООН в Україні, а також створення «Профіля громади», який допоможе всебічно висвітлювати інформацію про Дружківку, її інфраструктуру та сервіси й подальші перспективи розвитку (слабкі та сильні сторони) для інформування громадськості, інвесторів та туристів.

Спеціаліст із соціальної мобілізації ПРООН зазначила, що Дружківка увійшла як цільова громада до нової фази  проекту та подарувала Посібник «Мобілізація громад: досвід ООН у реалізації підходу громадської безпеки і соціальної згуртованості», в якому надруковано практику успішної реалізації проектів у місті Дружківка. Висловила слова вдячності за роботу, співпрацю та наголосила на високому рівні розвиненості дружківської громади.

Профіль громади буде надрукований та розроблений в інтерактивному вигляді. Проводитимуться відповідні тренінги з розробки даного документу, після чого робоча група проведе збір та узагальнення інформації (наповнення профіля міста), фокус-групові дослідження та опитування, картування громад, контент-аналіз програмних документів, відповідно до шаблону надасть інформацію представникам ПРООН та дизайнеру, які оформлять та надрукують «Профіль м. Дружківка».