Міський голова Валерій Гнатенко привітав з ювілеєм загальноосвітню школу № 14

Чи багато закладів освіти в Донецькій області можуть похвалитися більш ніж 100-річною історією? Звичайно, ні. 08 листопада 2018 року за участю міського голови Валерія Гнатенка відбулося святкування ювілею загальноосвітньої школи № 14, якій виповнилося 115 років. З далекого 1903 року почала вона свою історію.

Змінилося століття та тисячоліття, змінилося за цей час селище, змінилася країна, стіни школи були свідками війни та революції.  З 1903 по 2018 роки школу закінчили 4102 учні, 47 із них нагороджені золотими та 65 срібними медалями за успіхи у навчанні. Серед пріоритетів школи №14 – національно-патріотичне виховання, збереження звичаїв рідного народу. Це доводить і той факт, що кожного року подвір’я школи збирає гостей на урочистий захід з нагоди річниці створення української громадської групи сприяння виконанню Гельсінських угод.

Міський голова Валерій Гнатенко привітав кожного учня, педагогічного працівника, батьків з особливою датою, адже для навчального закладу 115 років – це ще не вік, є куди розвиватися, втілювати різноманітні ідеї, підкорювати нові вершини. На згадку Валерій Гнатенко вручив школі невеликий подарунок – сертифікат на отримання ноутбуку. «Без сумніву, ваша школа й надалі залишатиметься колискою дитинства, дивосвітом незабутніх шкільних років, гаванню великої дружньої, згуртованої сім’ї, джерелом творчості, горнилом знань. Ви вправі пишатися тим, що з цих стін вийшли герої Радянського Союзу - Микола Носуля та С. Калініченко, герой Соціалістичної праці - Іван Каліберда, герої Афганської війни - Г. Приходько та В. Петліни, співзасновник Української Гельсінської спілки Олекса Тихий, заслужений Учитель України Микола Швець та ще сотні хлопців й дівчат, нагороджених орденами та медалями, сотні хлопців та дівчат, що посіли керівні посади, ставши дорослими, тисячі тих, що стали порядними людьми й гідними громадянами нашої країни», - наголосив міський голова.

4912.JPG

4921.JPG

4915.JPG