Дружківка взяла участь у засіданні Ради регіонального розвитку

29 листопада 2018 року заступник міського голови Олег Поляков взяв участь у засіданні Ради регіонального розвитку Донецької області, яке відбулось вперше у новому складі та у розширеному форматі та проходило у місті Краматорськ. 

Участь у ньому взяли народні депутати України, міські голови, голови об’єднаних територіальних громад, райдержадміністрацій та районних рад, керівники підрозділів обласної військово-цивільної адміністрації та центральних органів виконавчої влади, представники міжнародних організацій, наукових кіл, громадськості та бізнесу.

Очільник області звернувся до присутніх та зазначив, що сьогоднішнє засідання – крок до конструктивного діалогу щодо соціально-економічних питань кожної території нашої області, майданчик для підведення підсумків та визначення пріоритетів на майбутнє.

«12 листопада у Києві відбулось засідання Національної ради регіонального розвитку, під час якого Президент України Петро Порошенко зробив декілька важливих акцентів. Перший – необхідно об’єднати зусилля на усіх рівнях, в кожній сфері. Наше спільне завдання – консолідація заради розвитку: всеосяжного, сталого та зрозумілого для кожної людини. Мешканці повинні стати партнерами та активними учасниками регіональної політики, відчути на собі позитивні наслідки від дій влади», - наголосив Олександр Куць. Також він розповів про пілотні проекти та пріоритетні реформи, які реалізуються на Донеччині, незважаючи на складні обставини.

«Нам вдалося подолати істотне падіння та стабілізувати ключові показники, які характеризують соціально-економічний розвиток регіону. Тільки за умови збереження системного підходу та формування чіткого плану дій на майбутнє ми зможемо забезпечити стабільність та поступовий рух вперед», - підкреслив голова ДонОДА.

Олександр Куць також визначив чіткі завдання для керівників міст, районів та ОТГ на найближчі 3 місяці – це розробка планів перспективного розвитку територій на 2019-2021 роки, які включать найважливіші проекти з розбудови місцевої інфраструктури: в першу чергу, створення або розвиток соціальних об’єктів та відкриття нових підприємств з додатковими робочими місцями.

«Головне, про що маємо пам’ятати – це консолідація зусиль та системний підхід. Ми маємо розуміти, що розвиток територій – це спільне завдання для кожного з нас», - наголосив керівник Донецької ОДА.

 

5.jpg

7.jpg

6.jpg