Ювілеї освітніх закладів Дружківки

Листопад для освітян міста Дружківки став рекордним за числом ювілеїв. Святкові дати відзначили навчально-виховний комплекс №10 та №14, дитячий садочок №3 та №4. Навчальні заклади за ці роки пройшли довгий і важкий шлях не тільки становлення, але й накопичення педагогічного досвіду, підвищення якості роботи, творчого пошуку та поліпшення матеріально-технічної бази.

Ювілей дитячого саду - це особливе свято, справжній калейдоскоп дитячих голосів, бешкетних очей, посмішок і сміху, відкриттів і гри. Саме з таким настроєм й зустрічали  дружківські дитячі садочки свої ювілеї й приймали привітання. 29 листопада гостинно відкрив для гостей, батьків й усіх мешканців Олексіево-Дружківки свої двері дошкільний навчальний заклад №3, якому виповнилося 55 років, а 30 листопада відбулося святкування 50-річного ювілею від дня заснування дитячого садочка №4. Привітати колективи та вихованців з поважними датами завітала заступник міського голови Наталя Слесаренко, яка висловила теплі слова побажання нових звершень, вдячності за належне виховання молодого покоління і від щирого серця вручила подарунки  для маленьких дошкільнят.

«Дитячий садок - це країна дитинства, де завжди панує радість, дитячий сміх та любов. Найбільшою гордістю цієї країни є ви, його працівники - ті, хто постійно і з любов’ю дбає про комфорт дітей та їхній повноцінний розу­мовий і фізичний розвиток. Своєю тур­ботою ви зігріваєте дитячі душі, віддаєте частинку серця, даруючи малятам щасливий світ дитинства. Сподіваюся, що зерна, посіяні у садочку, обов’язково рясно проростуть і завдяки вашій безмежній любові, наполегливій праці, через роки уже ці самі, але дорослі діти, приведуть на черговий ювілей своїх синів та дочок», - наголосила Наталя Слесаренко.

Звичайно ж, не обійшлося без нагород. Працівники закладів були відзначені грамотами відділу освіти та грамотами дошкільних навчальних закладів за невтомну працю, терпіння, любов до малюків, щирість почуттів та відданість рідному садочку. Вихованці, педагоги та випускники підготували для гостей святкові концертні програми, подарувавши позитивні емоції та гарний настрій.

Рисунок3.jpg