Звернення міського голови Валерія Гнатенка з нагоди Міжнародного дня інвалідів в Україні

Дорогі дружківчани!

Щороку 3 грудня разом зі світовою спільнотою Україна відзначає Міжнародний день інвалідів, який об’єднує людей з особливими потребами та людей, небайдужих до їх долі.

Сила духу, яку виявляють люди з обмеженими можливостями у повсякденному житті, їх працелюбність, наполегливість, вміння досягати поставленої мети допомагають їм вести повноцінне життя незважаючи на побутові незручності. Своїми успіхами у спорті, науці, громадському житті дружківчани з фізичними обмеженнями постійно доводять, що завдяки оптимізму та цілеспрямованості можна досягти таких висот, які й здоровій людині не завжди під силу. Разом із тим, як ніхто інший, ці люди потребують підтримки та заохочення, бо їхнє життя - це щоденна боротьба. Дякую всім, хто опікується інвалідами, адже надання їм щоденної підтримки й допомоги - це справжній вияв людяності та любові до ближнього. Нехай ваша щоденна турбота допомагає цим вразливим, але в той самий час, таким сильним людям, забувати про труднощі та зберігати радість життя.

Бажаю міцності духу, здоров’я, миру, а всім нам - душевної щедрості та милосердя, які втілилися б у добрі справи.

      Міський голова                                                                                             В.С. Гнатенко