Створення для громадян якісного, комфортного і безпечного життєвого простору – пріоритет міської влади

Сьогодні пріоритетом для органів влади є створення для громадян якісного, комфортного і безпечного життєвого простору. «Ми зобов'язані створити для людей з інвалідністю можливість вести незалежний і повноцінний спосіб життя, тобто, прийняти конкретні заходи для усунення будь-яких перешкод, що ускладнюють або роблять неможливим доступ до будівель, транспорту та інших об'єктів»

- зазначив під час апаратної наради міський голова Валерій Гнатенко та доручив перевірити стан доступності об’єктів соціальної та інженерно-транспортної інфраструктури в місті Дружківка.

При проведенні моніторингу були оглянуті міські об’єкти освіти, медицини, культури і спорту, зв’язку, торгівлі, транспорту, аптеки міста та об’єкти державної форми власності. За результатами проведеної перевірки встановлено, що більшість обстежених будівель повністю або частково доступні для осіб з інвалідністю, мають вільний доступ або встановлені пандуси. Відповідно до проектів програми соціально-економічного розвитку можливе придбання міського транспорту на автобусні маршрути загального користування з низькою посадкою (апарелю).

30 листопада 2018 року під час засідання Комітету по забезпеченню доступності осіб з інвалідністю та інших маломобільних груп населення до об’єктів соціальної та інженерно-транспортної інфраструктури розглядалося питання забезпечення доступності у ході реконструкції площі Соборній, а саме виконання робіт у відповідності до Державних будівельних норм: улаштування вільного доступу на дорожньо-тротуарній мережі, зниження бордюрів в місцях перетину доріг з тротуарами та пішохідних переходів. Під час засідання обговорювалися пропозиції щодо проведення аналізу дорожньо-тротуарної мережі міста у більш масовому знаходженні людей (біля магазинів супермаркетів, скверів, парків тощо) та включення заходів щодо пониження бордюрного каменю у місцях перетину пішохідних шляхів/тротуарів з проїжджою частиною на 2019 рік. Керівникам міських підприємств та установ рекомендовано виконання заходів з забезпечення доступності для людей маломобільної групи населення.

Слайд8.JPGСлайд7.JPGСлайд6.JPGСлайд5.JPGСлайд4.JPGСлайд3.JPGСлайд2.JPGСлайд1.JPG