Як Дружківська міська рада колядників зустрічала

Зима — таки найбагатша на свята пора року. До них ми готуємося заздалегідь, на них чекаємо, очищуємо тіло й душу і віримо в дива, які зазвичай дарує Різдво. Жодного року різдвяні свята не проходять без колядок та щедрівок.

Цими днями українці з радістю виконують традиційних обрядових пісень з побажаннями багатства, доброго здоров'я, хорошого врожаю та прославляють народження Христа. Особливо цю традицію полюбляють діти, адже за спів колядок та щедрівок вони отримують подарунки. Не обійшло святкування й Дружківську міську раду.

04 січня міський голова Валерій Гнатенко радо приймав вихованців театрального гуртка «Однокласники» центральної дитячої бібліотеки ім. О. Купріна, які разом зі своїми вихователями весело та завзято колядували у міській раді. Діти співали українські пісні, бажали всій дружківській родині достатку, благополуччя та процвітання в новому році. Чарівним співом дзвінкоголоса малеча заполонила серця присутніх, подарувавши гарний настрій та позитивні емоції. Міський голова щиро дякував за святковий настрій та, як і годиться, віддячив колядникам гостинцями, побажавши всім міцного здоров’я, миру, злагоди, а маленьким вихованцям, щоб вони розвивали свої таланти та прославляли рідне місто. «Дякую за щирі побажання й сподіваюся, що всі вони справдяться і цей рік буде щасливим для кожного українця», - наголосив Валерій Гнатенко.

2 2

1 (2).JPG

5.JPG