Ваша дитина на вас чекає

Родина – яке близьке та зрозуміле для нас слово. З дитинства ми відчуваємо материнську ніжність та тепло, батьківську допомогу та мудре слово. Та є діти, які недобровільно позбавлені цього почуття. І хто виріс у рідній сім’ї, тому важко уявити, що відчуває маленька дитина, що залишилася без батьків.Вони позбавлені любові та піклування та сам на сам постають перед життєвими труднощами.

Відсутність батьківського тепла, маминої колискової на ніч, іграшок та подарунків на свята від рідних – усе це є життя дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування. Ці діти живуть в інтернатах, мають одяг та їжу, влітку вони відпочивають в оздоровчих таборах, але єдине – їх ніхто не чекає, і нікому пожалітись про забите коліно чи успіх у спортивних змаганнях.

Наша держава підтримує створення сімейних форм виховання дітей-сиріт, а саме прийомних сімей та дитячих будинків сімейного типу. Відповідно постанови Кабінету Міністрів України на території Дружківки, в одному з самих зелених районів міста, був придбаний житловий двоповерховий будинок загальною площею – 153,1 м² для створення дитячого будинку сімейного типу. Будинок обладнаний котельнею та гаражем, окремою будовою на території земельної ділянки розташована баня, гараж, є літня кухня та велика, зручна альтанка. Будинок розташований у районі, який має розвинену соціально – побутову інфраструктуру, все що потрібно для комфортного проживання, розташоване в межах 10 хвилин пішки. Багатодітна родина зможе оцінити недалеке місце розташування дитячого садка, школи, ігрового дитячого майданчика. Для творчого розвитку та занять спортом дітей та молоді неподалік знаходяться Центр дитячої та юнацької творчості, дитяча спортивна школа, басейн, спортивний клуб. Поруч є аптека цілодобового призначення та продуктовий магазин. Будинок розташований у місті з гарним екологічним станом навколишнього середовища, близьке розташування великого парку та віддаленість від промислових підприємств забезпечує чисте повітря та гарні краєвиди.

Дитячий будинок сімейного типу – сім’я, в якій поряд із власними дітьми живуть і виховуються діти, позбавлені батьківського піклування. Така сім’я може взяти на виховання від 5 до 10 прийомних дітей. Вихованці перебувають у дитячому будинку сімейного типу до досягнення повноліття, а в разі продовження навчання у професійно-технічному, вищому навчальному закладі I–IV рівнів акредитації – до його закінчення, але не пізніше досягнення ними 23-річного віку. Родині щомісяця виділяється державна соціальна допомога на кожну прийомну дитину для придбання одягу, взуття, м'якого інвентарю, лікарських засобів, предметів особистої гігієни, іграшок, книжок, харчових продуктів відповідно до норм, визначених законодавством для дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування. Також призначається грошове забезпечення для батьків - вихователів, яке становить 35 відсотків розміру соціальної допомоги на кожну прийомну дитину.

Діти - наше майбутнє, й не важливо чи то рідна дитина, чи просто маленька особистість, яка хоче відчути підтримку та часточку любові. Ми повинні пам’ятати, що для щастя цих дітей потрібно так мало: добре слово, привітна посмішка і надія на краще майбутнє. В нашій країні дуже багато дітей, які мріють про маму і тата. Дружківська міська рада звертається до всіх небайдужих до долі дітей-сиріт та дітей позбавлених батьківського піклування. Саме Ваша сім’я може стати для прийомної дитини осередком любові й тепла, якого вона так прагне, й саме Ви навчите її усміхатися, любити людей і бути щасливою. І Ваш вчинок зробить цей світ добрішим. Зважтеся на цей крок! Ваша дитина на вас чекає.

За більш детальною інформацією звертайтеся до Служби у справах дітей Дружківської міської ради за адресою: м. Дружківка, вул. Соборна, б. 16, кабінет 115.

IMG_6158.JPG

IMG_6157.JPG

IMG_6155.JPG

IMG_6153.JPG

IMG_6151.JPG

IMG_6150.JPG

IMG_6148.JPG

IMG_6147.JPG

IMG_6146.JPG

IMG_6145.JPG

IMG_6143.JPG

IMG_6159.JPG