До уваги громадськості!

Інститут Політичної Освіти повідомляє про початок навчань для громадських активістів щодо актуальних питань місцевого самоврядування та децентралізацій них процесів! Навчання відбуватимуться в рамках проекту «Посилення місцевої демократії», який Інститут Політичної Освіти реалізовує завдяки підтримці Національного Фонду підтримки Демократії (NED).

До участі у навчаннях запрошуються громадські активісти з усіх регіонів України, які бажають посилити свої знання у царині місцевого самоврядування для того,  щоб сприяти децентралізаційним процесам у своїх регіонах.

Загалом у першому півріччі 2019 року ІПО організує по одному триденному семінару для 4 груп учасників, сформованих на конкурсних засадах.

Документи, що повинен надати кандидат на навчання:

  1. Заповнена анкета;
  2. Резюме (коротка біографія та досвід громадської діяльності);
  3. Рекомендація від організації, яка делегує учасника (осередок партії, громадська організація, місцева рада, авторитетна особа тощо).

Критеріями відбору будуть:

  1. наявність повного пакету документів, надісланого кандидатом(ою) до участі в навчанні;
  2. мотивація;
  3. рівномірне регіональне представництво;
  4. гендерний баланс.

 

До участі в конкурсі допускаються тільки ті кандидати, які нададуть Інституту Політичної Освіти до вказаного терміну повний пакет документів. Документи можна надсилати електронною поштою на адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. з позначкою NED. Остання дата надсилання документів:  18 січня 2019 року. Про результати відбору кандидатів буде повідомлено не пізніше 21 січня 2019 року. Витрати (транспортні (частково), проживання, харчування) беруть на себе організатори.

Додаткову інформацію та анкети учасників ви можете знайти на сайті Інституту Політичної Освіти www.ipo.org.ua або звернувшись за телефонами: (044) 278-55-43 (офіс ІПО).