День безпечного інтернету в закладах освіти Дружківки

5 лютого 2019 року світова спільнота відзначає День безпечного Інтернету (Safer Internet Day). Відповідні заходи проходять у всьому світі з метою привернення уваги громадськості до важливості створення безпечного інтернет простору для наймолодших користувачів. В Україні щорічно зростає кількість дітей, які мають доступ до мережі Інтернет та зростає кількість підлітків, які наражаються на небезпеку бути ошуканими шахраями та злочинцями.

З нагоди Дня безпечного Інтернету та з метою залучення до дій кожного, хто відіграє свою роль у створенні кращого Інтернету для всіх, зокрема, наймолодших користувачів, підвищення освіченості з питань безпечного використання цифрових технологій у закладах освіти Дружківки проводились тематичні заходи. Так, наприклад, у школі № 6 виготовили та розповсюдили буклети для учнів, батьків, вчителів "Безпека в інтернеті"; випустили інформаційний вісник "10 золотих правил безпеки в інтернеті". Протягом дня проходили виховні години для 2-11 класів: "Безпечний інтернет", «Інтимні селфі в Інтернеті – жарт чи небезпечний ризик?»; виставку малюнків "Безпечний інтернет" та виставку плакатів "Зроби інтернет безпечним".

Школа № 17 організувала радіосповіщення «З історії відзначення Дня Безпечного Інтернету»; провела тренінг «Інтернет-залежність: виявляємо, класифікуємо, протидіємо». Ініціювала  розповсюдження пам’яток для учнів «Куди звернутися, якщо ви стали жертвою чиїхось дій в Інтернеті» та пам’яток для батьків «Які бувають типи Інтернет-залежних». Учителі та учні взяли активну участь у вебінарі з нагоди всесвітнього Дня Безпечного Інтернету та провели онлайн-урок до Дня Безпечного Інтернету.

viber image5.jpg

viber image2.jpg

viber image1.jpg

viber image.jpg

s84941908.jpgs63242119.jpg