Вітаємо з 100-річним ювілеєм

8 березня свій 100-річний ювілей відзначила дружківчанка Чередниченко Катерина Захарівна. Дивлячись на цю життєрадісну, жваву, привітну, балакучу жінку, важко повірити, що за її плечима вже сотня прожитих років. З побажаннями міцного здоров’я та благополуччя ювілярку відвідав міський голова Валерій Гнатенко, співробітники управління соціального захисту населення, голова ради ветеранів Захватов Л.Й.

Катерина Захарівна вразила своєю позитивною енергетикою, жваво жестикулювала, сміялася і охоче відповідала на запитання. Валерій Гнатенко  висловив ювілярці щиросердечні вітання, побажав міцного здоров’я, мирного неба.  «Все своє життя, Катерино Захарівно, Ви не шукали легких шляхів, керуючись почуттям любові до людей, пережили багато життєвих випробувань. Хай багатими на добро та людську щедрість будуть всі Ваші дні. Зичимо миру, добра та щастя у вашій родині», - побажав міський голова, вручивши квіти та сертифікат на 5 тисяч грн.

За рахунок коштів міського бюджету дружківчани, яким виповнилося сто і більше років, разом із щирими вітаннями, традиційно отримують до дня народження грошову допомогу у розмірі 5 тис. грн., яка  здійснюватиметься управлінням соціального захисту населення  міської ради. У березні місяці Дружківка має трьох довгожителів, які вже переступили рубіж 100-річчя або незабаром святкуватимуть.

Міська рада, її виконавчий комітет приєднується до привітань та бажають  довгожителям Дружківки міцного здоров’я та довгих років життя.

IMG_7848.JPG

IMG_7852.JPG