Дружківку з офіційним візитом відвідала делегація Північної Екологічної Фінансової Корпорації (NEFCO), компанія Гарде

13 березня 2019 року Дружківку з офіційним візитом відвідала делегація Північної Екологічної Фінансової Корпорації (NEFCO), компанії Гарде. Зустріч відбулася за участю Petter Bauck, Geir Yngve Hermansen, Amund Beitnes, Юлії Шевчук, старшого інвестиційного радника, керівника Представництва НЕФКО в Україні, Володимира Дебоя, керівника місцевих консультантів та міського голови Валерія Гнатенка.

В ході зустрічі обговорювалися результати впровадження успішних проектів у Дружківці, реалізація яких стала підсумком дворічної роботи у напрямку енергоефективності.Енергоефективність є одним з головних стратегічних напрямків розвитку комунальної галузі Дружківки, необхідним інструментом досягнення комфортних умов функціонування будівель закладів освіти, охорони здоров’я, громадських закладів та втілення європейських стандартів якості життя.

Від імені громади міський голова Валерій Гнатенко  висловив подяку за візит. Відзначив той факт, що дуже важливою є співпраця міст з Міжнародними організаціями. «Звичайно, добре коли є дипломатичний зв'язок між країнами, але також важливо, коли є практичне наповнення як у Дружківці через реалізацію суспільно важливих проектів, пов’язаних з енергозбереженням. Успішний досвід співпраці з Фондом «Північна ініціатива гуманітарної підтримки та енергоефективності» дає сподівання та надію  на комплексне вирішення проблем з ефективним використанням енергії та зменшенням залежності від імпортованих енергоносіїв. У Дружківці вже реалізований проект «Капітальний ремонт мереж зовнішнього освітлення з використання енергозберігаючих технологій вулиць м.Дружківка», завдяки якому місто вважається чи не найосвітленішим у Донецькій області; продовжується  робота над реалізацією  «Енергозберігаючого проекту у двох навчальних закладах м.Дружківка», що дозволить  нашим учням навчатися в більш комфортних умовах»,- зазначив міський голова.

NEFCO – Північна екологічна фінансова корпорація – це міжнародна фінансова організація, створена в 1990 році країнами Північної Європи. Її діяльність пов’язана з фінансуванням практичних заходів, що сприяють зеленому росту. Північні країни після розпаду Радянського Союзу підтримали зусилля щодо привернення уваги до вирішення екологічних проблем в Центральній і Східній Європі, надаючи кошти для скорочення забруднення навколишнього природного середовища.

Після офіційної зустрічі представники NEFCO разом з першими особами міста й працівниками відділу освіти  відвідали загальноосвітні школи №6 та №8 та переконалися в якісті виконання робіт.

Приклад Дружківки є  яскравим зразком для інших міст України впровадження практики співпраці місцевого самоврядування з міжнародною організацією, адже успішна реалізація вже здійснених проектів стала гарною платформою для  співробітництва.

IMG_7910.JPG

IMG_7936.JPG

IMG_7943.JPG

IMG-3e553c14470137d6791576d4f9345093-V.jpg

IMG_7880.JPG

IMG_7886.JPG