Шановні працівники податкової та митної служби Дружківки!

Прийміть щирі вітання з професійним святом!

    Професія, якій ви присвятили своє життя – одна з найнеобхідніших у нашому суспільстві.  Своєю помітною працею ви, податківці міста, сприяєте зміцненню фінансової дисципліни, поступовому наведенню порядку в розрахунках і платежах. Щодня ви робите вагомий внесок в економічний розвиток Дружківки, сприяєте зміцненню фінансової системи міста і всього Донецького регіону.

Від вашої уваги, наполегливості, непримиренності до порушень залежать не тільки наповнення бюджету, а й підприємницька активність, інвестиційний клімат та стабільність економіки рідного міста. Саме з вашої роботи починається формування позитивного іміджу Дружківки як незалежного, відкритого і конкурентоспроможного українського міста.

    Сподіваюся, що ваша сумлінна праця сприятиме утвердженню партнерських відносин з платниками податків, впровадженню сучасних ефективних методів господарювання, підвищенню добробуту наших громадян.  Бажаю Вам і Вашим рідним міцного здоров’я, сімейного затишку та світлого майбутнього. 

 

 

      Міський голова                                                                                               В.С. ГНАТЕНКО